Ako dlho trvá Raspberry ketóny Vezmite schudnúť

Dobrý deň, vitajte na mojom ne-držanie-zatarasil preskúmanie Raspberry ketóny. Vzhľadom k tomu, ich, objavenie ‘na prime time programe Dr Oz, sme boli závodné obchodov vyskúšať nový spôsob, ako schudnúť, s minimálnym výkonom a diétnych zmien a veľký príjem červené bobule antioxidanty.

Ale diéta priemysel a niektorí hráči v ňom sú notoricky bezohľadný, a niektorí ľudia sa snažili Raspberry ketóny a zažil veľmi malý dopad na ich hmotnosti. Znamená to, že sa jedná o podvod, alebo je tam nejaký trik na nákup a dopĺňa s malinovou ketónov, že títo ľudia sú chýbajúce?

Podľa môjho dlhšia recenziu Pozriem sa na výskume pre a proti, aby pomôžu urobiť kvalifikované rozhodnutie o tom, či sa má začleniť malina ketóny do svojho jedálnička na chudnutie a všestranné zdravie. Vďaka za prečítanie môjho Raspberry ketón recenziu, dúfam, že vám to užitočné!

Raspberry ketóny Review

Raspberry ketóny je jedna z látok zodpovedných za arómu a vôňou malín a podobných plodov.

To sa vyskytuje v rôznych druhov ovocia, vrátane maliny, brusnice, černice, atď množstvo čistého malinovú ketónov je v ovocí pomerne nízka a pohybuje sa okolo 1-4 mg na kg malín. Takže jediná pilulka s obsahom 100 mg čistého malinové ketóny, vyžaduje aspoň 25 kg malín, že jo? Zle !!!

Čistý malina ketón sa používa v parfumérii, v kozmetike a v potravinárskom priemysle. Bolo by jedna z najdrahších prírodné aromatické zložky, používané v potravinárskom priemysle, pretože čistý, prírodné malinové ketóny môže stáť až 20000 $ za kg. Našťastie umelé malina ketón je oveľa lacnejšie, počnúc pár dolárov na jeden kilogram produktu (áno, to je správne, pár dolárov / eur za kilogram výrobku!).

Bolo preukázané, že malina ketóny pri testoch na zvieratách a na tukové bunky v skúmavkách urýchlenie metabolizmu tukov a že to môže tiež ovplyvniť hormón v organizme adiponektínu (zúčastňuje metabolizmu tukov). Jedným z problémov je, že neexistuje žiadny spoľahlivý, dvojito slepá, vedecký výskum ukazuje, že čistý malinovú ketón zlepšuje úbytok hmotnosti, ak sú užívané ľuďmi.

Majte na pamäti, že priemerný denný príjem malinovú ketónu cez normálnu výživy je asi 0,25 až 1 mg na kilogram dospelého. Štúdie na zvieratách (myši, v tomto prípade), používa malina ketón dávky asi 100 mg na kg u myší a tieto štúdie, ktoré ukázali, prevenciu hmotnosti použiť až do 20 g / kg malinovú ketónu. Prepočítané na ľudské telesnej hmotnosti, znamenalo by to, že sa 100 kg (220 libier), človek by mal konzumovať 2 kg (4,4 libier) čistého malinovú ketónu, aby sa dosiahol rovnaký účinok.

Je zbytočné hovoriť niečo viac? Malina ketón prichádza v dávkach asi 100 mg na diétne prášky a oni stojí veľa – bezdôvodne, okrem toho, že to znie skvele – maliny sú zdravé, ketóny, znie ‘ako keto diétu, ale nemá nič spoločné s tým.

Aké sú Raspberry ketóny?

Raspberry ketóny boli po takmer sto rokov; oni boli najprv používa ako látka zvýrazňujúca chuť v roku 1918. To nebolo až do 21. storočia, ktoré Raspberry ketóny impulz ako doplnok stravy.

Nemusí to byť veľkým prekvapením, že Raspberry ketóny sú skutočne našiel v malinami. Avšak sú tiež prítomné v rebarbory ​​korene, brusníc a ihličie.

Kliknite tu Raspberry ketóny Objednať teraz!

Práškov ™ Raspberry ketóny sú v EÚ v súlade, ktoré boli vyrobené s vhodným 4: extrakčné metódou etanol: 1 vody. Rýchla kontrola osvedčenie o analýzy (COA) na tejto stránke produktu (na strane obrázku produktu) upozorňuje na čistotu produktu.

Ako sa Raspberry ketóny funguje?

Malina ketón je extrahovaná zlúčenina sa nachádza v červených malín. Táto zlúčenina mení tvorbu tuku v pečeni a v brušnej oblasti.

To pomáha eliminovať tuky rýchlo vďaka svojej schopnosti rozobrať tukov do menších globule uľahčuje vypáliť alebo vylučovať. Zatiaľ čo mnohí veria, že cvičenie pomôže schudnúť, extrémny výkon môže vyvolať prirodzenú obranyschopnosť organizmu proti ukladaniu tukov ešte viac.

To je obyčajne známy ako rebound efekt spôsobuje, aby ste získať väčšiu váhu, než o ne prídete. Ale s Raspberry ketóny tuku pilulky horák obáv o rebound účinkoch cvičenia, nemal by byť problém. Pretože pomáha regulovať metabolizmus tela.

V jednej z Raspberry ketón hodnotení sa uvádza, že v Japonsku, laboratórne experiment bol vykonaný pre stanovenie účinnosti malinovej ketóny a bola vykonaná na myšiach, ako testovaného subjektu.

Ukázalo sa, že myši, ktoré boli kŕmené vysoko diéty a sú uvedené malina ketóny vedľa jedle nepreukázali žiadny prírastok hmotnosti, preukazujúce malinové ketóny schopnosť pomáhať regulovať metabolizmus v tele.

Nežiaduce účinky Malina Ketóny

Malina ketón môže spôsobiť pocity nervozita, zvyšuje krvný tlak alebo búšenie srdca, pretože je chemicky príbuzný stimulant s názvom synefrín.

FDA uznáva malinové ketóny Extrakt ako všeobecne bezpečné pre ľudskú spotrebu. Ľudia, ktorí používajú doplnok, neboli hlásené žiadne nežiaduce vedľajšie účinky (S).

Avšak, malina ketón môže znížiť hladinu cukru v krvi. Ak trpíte chronickým ochorením, ako je diabetes, je dôležité, aby sa poraďte so svojím lekárom, než začnete doplnok.

Tiež sa uistite, že ste si urobili správne dávkovanie. Každá značka Raspberry ketóny má odlišný profil. Pozrite sa na pokyny pre dávkovanie a nepresahujú limit priradená. Maximálna dávka by nemala prekročiť 2-3 tablety denne.

Raspberry ketóny a Acai Berry Extract

Veľmi málo vedeckých štúdií, ktoré boli vykonané na účinnosti Acai berry ako chudnutie agenta. Prehľad literatúry odhalí len jednu publikovanú štúdiu o Acai berry, a hoci sa vykonáva na ľuďoch, bolo použité iba 10 dobrovoľníkov – to je veľmi malý predmet množstvo pre klinickej štúdii, a teda akékoľvek výsledky by mali byť užívané s štipku soľ. To tiež neobsahovala kontrolnú skupinu. Kontrolné skupiny sú veľmi dôležitými prvkami klinických štúdií na overenie výsledkov. Pilotné štúdie bola zverejnená v Nutrition Journal, a možno nájsť tu. Experiment bol navrhnutý tak, aby otestovať výhody Acai berry na rizikové faktory pre poruchy látkovej výmeny v obéznych jedincov. Výsledky dávajú tušiť látky môže spôsobiť zníženie hladiny cholesterolu, pôst hladinu glukózy a inzulínu. Žiadne výsledky boli dané priamo týkajúce sa spaľovanie tukov.

Webové stránky naznačujú, že Acai bobule môžu pomôcť spaľovanie tukov, zvýšenie metabolizmu a znižujú chuť k jedlu. Celkovo možno povedať, jediná štúdia, ktorá bola vykonaná na zložky nie je príliš spoľahlivá, a výsledky nie sú príliš významné. Ďalšie štúdie určite potrebné vykonať na Acai berry, a v súčasnej dobe, malinové ketóny sa zdajú byť lepšie študovaná.

Malina Ketón Studies

Tvrdenie o malinovú ketóny Zdá sa, že vzniknú z dvoch štúdiách na hlodavcoch v malom meradle. V prvej štúdii, vedci preukázať účinnosť tejto látky v potlačení hromadenie tuku v myších samcov. U druhého, ktorý bol vykonaný na malej vzorke myší, malina ketón sa objavil, aby sa zabránilo hromadeniu tuku v myši kŕmené vysokú stravy tuku. Zatiaľ žiadne štúdie u ľudí existujú ukazujúci účinnosť malinovú ketónov pre odbúravanie tukov u ľudí, aj keď sa zdá neoficiálne dôkaz o tom, že môže byť užitočné v niektorých prípadoch.

Podľa Johns Hopkins Medical, myší a ľudské genómy sú asi 85 percent rovnaké, čo je dôvod, prečo sú myši tak často používa ako východiskový základňa pre štúdium ľudskej biológie, genetiky, a choroby. To znamená, že niektoré nálezy u hlodavcov bude v súlade s nálezmi u ľudí, zatiaľ čo iní nie. V konečnom dôsledku to najlepšie stanovenie toho, ako úspešný dodatok bude u človeka môže pochádzať iba zo starostlivo kontrolovaných recenzované, vedeckých štúdií u ľudí. Malina ketóny doteraz na splnenie tohto štandardu. Štúdie u hlodavcov nie sú zálohované pevnými štúdiách na ľuďoch, ani sa to neregulované látka bola skúmaná u ľudí zistiť, kontraindikácie a prípadné nežiaduce účinky.

Navštívte našu predajňu Raspberry ketón!

Sú Raspberry ketóny legálne?

Napriek stále k dispozícii na kúpu v niektorých obchodoch po celom Spojenom kráľovstve v marci 2014 potvrdil úrad pre bezpečnosť potravín (FSA), že nie všetky malinové ketóny by mali byť predávané ako doplnky v Spojenom kráľovstve, pretože regulačné orgány neboli ich schválenie. FSA odkazujú na malinové ketóny ako, nové potraviny ‘, a že produkty, ktoré ich obsahujú, by mali prejsť schválením prostredníctvom Poradného výboru pre nové potraviny a postupy (ACNFP) vo Veľkej Británii. A, nová potravina ‘je ten, ktorý nebol spotrebovaný vo významnej miere, ako v polovici mája 1997. Na webových stránkach FSA je uvedené, že niektoré malinové ketóny extrakty sú zahrnuté ako, román’, a preto sú neoprávnené.

Z tohto dôvodu sa zdá, že malina ketónové doplnky sám, alebo prísada do iných výrobkov chudnutie, nie sú právne predávané v Spojenom kráľovstve, alebo dokonca v celej Európskej únii. Je možné, že výrobok možno stále nájsť v obchodoch, ako je Holandsko a Barrett, pretože pravidlá nie sú ešte úplne presadzované. Jediný legálna forma malinové ketóny (okrem jeho použitia ako aromatická látka), je tam, kde boli extrakty pripraví za použitia vody alebo 20% etanolu. Je veľmi ťažké nájsť túto informáciu na webových stránkach produktu.

On-line recenzie a posudky malinovú ketónu

Ak hľadáte pre hodnotenie on-line, môžete vidieť výsledky sú všeobecne pozitívne, s niekoľkými negatívnych skúsenostiach sem a tam sypané. To je veľmi bežné u iných program chudnutia ako situácia žiadne dva užívateľov sú identické, preto robiť výsledky značne líšia.

Niektorí užívatelia krupobitie ho ako skvelého diétne podporu, ktorá pomohla im prístrešok libier preč, zatiaľ čo iní hovoria, že to urobil absolútne nič pre nich, alebo že dokonca pribrala pričom doplnok. Ale tam pravdepodobne hlavným dôvodom pre zvýšenie telesnej hmotnosti, že niektorí ľudia skúsenosti.

Najlepšie miesto, kde kúpiť Raspberry ketón Plus

Môžete si objednať doplnok priamo z oficiálneho internetového obchodu. Obchod má zásoby vo Veľkej Británii a USA, ale ak žijete v inej krajine, bude odoslané na vás bez ťažkostí.

Ceny začínajú na iba $ 31 za dodávky 1 mesiac. 2-mesačné dodávky predáva za $ 58 3-mesačné alebo ketóny Plus stojí $ 84. Existujú možnosti, ako kúpiť RaspberryKetones Plus v kombinácii s DetoxPlus hrubého čreva čistiacich tabliet, čo znižuje ceny pre oba doplnky.

Získať Raspberry ketón Objednať!

Evolution-Zoštíhľujúci internetový obchod je v súčasnosti jediným miestom, kde si môžete kúpiť Raspberry ketón Plus, a každá objednávka príde s číslom zásielky, diskrétne medzinárodnú prepravu a záruku vrátenia peňazí. Vyúčtovanie je 100% bezpečné a transparentné, pretože sa nepoužívajú žiadne “voľné-trial” tienistých schémy a spoločnosť dodržiava najlepších obchodných praktík.

záver

Mnoho ľudí trávi celý deň vláčenie okolo extra váhu, že jednoducho nepotrebujú, a to najmä okolo ich brucha. Tento nežiaduci telesný tuk práve buduje, a to najmä ak ste stále na cestách. Raspberry ketóny Force využíva silu malinovník ketóny pomôcť vaše telo spaľovať prebytočný telesný tuk. Malina ketóny môže zvýšiť rýchlosť lipolýzy, proces vášho tela pre poškodí tuku na využiteľnú energiu. Pri laboratórnom teste, tukové bunky s injekciou malinovou ketóny zrútila rýchlejšie ako bunky, ktoré nedostali ketóny. Ďalšie vedecké štúdie ukázali, že malina ketóny znížila množstvo prítomného tuku v brušnej a pečeňového tkaniva myší. Malina ketóny tiež hrajú úlohu pri regulácii hladiny adiponektínu, ktoré poskytujú váš metabolizmus sa zvýšenie potrebuje k prepáleniu prebytočných kalórií taky.

Elma Wulandari

Elma Wulandari

Elma Wulandari is an expert on diet, fitness, and nutrition who actively campaigns for a healthy lifestyle by proper workout routine.
Elma Wulandari
KÚPTE TERAZ »