איך לרדת במשקל 1 שבוע – פטל קטונים

במשך שנים, קיטון פטל היה אחד המרכיבים המובילים בעולם כשמדובר במשטר דיאטה ומתוספות אימון. מופיעים בתור גלולת תכנית דיאטה במגזינים הסלב ​​שבועיים ומשווקי רכיבי שריפת שומן אצל מוכרי כביש גבוהים פטל יש קטונים סובסידיה עמידה מנשימי כוכב נלהב תזונה וספורט. קטון פטל זה מגיע כמו אספקת 1 חודש שלם כי היא טבעונית ידידותית.

גוף האדם בדרך כלל ממאגרי השומן סביב שורף אותו כאנרגיה בכל פעם שאתה צריך את זה. לצערנו, הרבה אנשים יש יותר שומן מאשר את צרכי הגוף שלהם לסכם סוחב חילוף-צמיג רצוי זו. הכמות של אוכל וגם קלוריות יש לנו קובעת בפשטות כמה שומן אנחנו בהחלט נשמור, המבהיר מדוע אימון ותוכניות דיאטה הן בנוחות השיטות הרגילות ביותר של סילוק משקל עודף. ובכל זאת, כמה אנשים יש זמן להוסיף בתוך לדפדף לחדר הכושר עם לוחות הזמנים העמוסים שלהם? כמה מאיתנו עברו על “דיאטה” אנחנו מקבלים על מאז לא יכולנו להתאפק קינוח או כמה בילוי אחר? הרבה אנשים פונים צורבי שומן כדי לסייע להם לחסל את השומן בבטן עודף. ישנם תוספים רבים זמין בשוק, אך עד כמה היא יהיה מסוגל לספר אם הם מוצלחים או בטוחים?

קיטון פטל הוא חומר טבעי הריע בקביעות כמו סקירה לירידה במשקל. קיטון פטל הם החומרים מציעים פטל אדום (idaeus Rubus) הניחוח המהנה שלהם, כמו גם מאוד נמשכים החוצה בזהירות מן הפרי כמו גם משווקים באמצעות תוסף. קטונים פטל ניתנים להשוואה כביכול בבניין ובנייה כדי קפסאיצין (תרכובת טבעית הממוקמת לשנות מטבוליזם שומן המון מחקרים ראשוניים). תומכים לשמר את התרכובות לסייע בתורו על פירוק תאי שומן.

בדיוק מה הם פטל קטונים?

לפני שאנו מחשיבים שחייבים לקחת פטל קטונים גם הדרכים הטובות ביותר כדי למצוא את פטל קטונים הטוב ביותר לניהול משקל, לאפשר ניקח רגע כדי להסתכל למה פטל קטונים הונע לחלק העליון של רשימת הקניות שלנו. זה אולי יפתיע אתכם לגלות כי הם לא “פשוט” התגלו, קיטון פטל כבר למעשה סביב במשך זמן רב ברשימה להלן צורות:

טעם המזון פטל, כגון ריבות, jellos, ממתקים
ניחוחות פטל, ריחות, שמפו וקרמים
זה גם נוצל באופן נרחב במוצרי קוסמטיקה

מעוניין לבקר בחנות שלנו פטל קטונים עכשיו!

קטון פטל עצמו הוא פנוליות טבעי (כמו אלכוהול עדיין יותר חומצי) למתחם שנמצא בכל פטל אדום וכן, במידה מינימלית, ב אוכמניות וגם חמוציות. כמו כן, יש מבנה מולקולרי דומה קפסאיצין (נמצא בפלפל חריף), אשר יש ו התרמוגני להצליח לחיזוק חילוף חומרים למגורים או מסחרי.

רכיבים

פטל קטונים

מנגו אפריקאי

תמצית תה ידידותית לסביבה

פוליפנולים / קפאין 8%

חומץ תפוחי אבקה

אַצוֹת יָם

קפאין BP

אשכוליות פקטין

Resveratrol

Acai Berry סר 10%

חשוב מאוד להזכיר כי קפסולת אדם של תוספת זו מורכבת 100mg של קטונים פטל, ואילו כל שאר הרכיבים השונים נמצאים אחוז בגודל קטן יותר באופן משמעותי (10-25mg).

זהו אחוז להפליא, אשר מצביע על רכיבים אלה אינם מסוגלים לתרום לתהליך הרזיה כפי שהן אמורות להיות.

בדיוק איך לעשות את העבודה קטון פטל?

קטונים להסיר פטל אדום הוא טענו שיש האפקטיבי ליצור כשל מהר תשלומי שומן למטה בגוף לאנרגיה. בקיצור, תוספת זו מאיצה את תהליך ההרזיה וכן מפחיתה את כמות אחסון שומן בתוך תאי הגוף.

כפי שאנו כבר מכירים כמה מהבעיות במשקל רוב האנשים מתמודדים הם כתוצאה התכונה מטבולית יעילה. קטונים מן הפטל להגדיל את כמות אדיפונקטין, סוכן הורמונלית חיוני כי ממלא תפקיד משמעותי בקידום קצב חילוף חומרים בריא באיזון מעלות סוכר מקסימליים בדם.

זוהי מציאות הוכיחה כי בדרך כלל אנשי השומן שיש כמות מספקת של רמות אדיפונקטין המדרדרים את קצב חילוף החומרים שלהם. הורמון אדיפונקטין מספיק גם מוביל להקליד mellitus 2 סוכרת, הפרעות בלב וכבדות שומני.

מושג ניהול משקל כולו מאחורי תוספת זו מושתת על כמה מחקרים שנעשו על המסגרת המולקולרית של קטונים שיש לו דמיון עם מסגרת מולקולות של קפסאיצין כמו גם synephrine.

זוהי מציאות הוכיחה כי קפסאיצין ו synephrine יש את היכולת לשפר את קצב חילוף חומרים, והוא צפוי הפטל אשר במסגרת המולקולרית דומה מאוד צפוי תוצאה מאוד באותו מדי.

בכמה מחקרים שנעשו על תאי שומן מבודדים שנשאבו חולדות, שהוא היה ממוקם שעזרת קטונים העלאת דרגות הורמון אדיפונקטין. בהתבסס על זה מחפש, זה היה דדוקציה כללית כי קטונים הם טובים עבור אובדן שומן; מדי מסוים לעבוד אצל בני אדם.

מחקר המחקר פשוט מגלה כי במסגרת המולקולרית של קיטון פטל היא באמת בדיוק כמו שתי תרכובות אובדן שומן שונות אחרות. קטונים יכול פירוק שומנים על ידי שיפור ההשקה של סוכן הורמונלית בשם אדיפונקטין.

זה גם חיוני לזכור בהמשך, בין המחקרים השונים שבוצעו על חולדות לא לתת אותו בתוצאות. הירידה במשקל נובעת המחקרים לא היו מצוינים כפי שהוא היה.

יחד עם זאת, המחקרים על חולדות גילו כי קטונים גייסו בהצלחת רמות אדיפונקטין וספקו הגנה מול-כבד שומני. להלן אנו צריכים להבין כי מינונים יותר של קטונים טהור נעשו שימוש במחקרים אלה על חולדות לייצר אלה תוצאות טובות, אולם זה לא יכול להיות במקרה בבקבוק תוספת זו אשר אתה רוכש.

היתרונות של נטילת קטון פטל גם

ישנם בריאות ואיכות חיים רבים היתרונות של נטילת קטון פטל, כגון:

  • כשלים הצילו שומן.
  • מגביר את חילוף החומרים.
  • משפר אנרגיה לאורך כל היום.
  • מעכב את התפתחות תאי שומן.
  • איידס חמצון שומן.

יש גם מחקר זה מצביע על כך שהוא עשוי להיות יתרונות אסתטיים.

הסוכן הורמונלית, קפסאיצין יכול לשפר את ההבעה של היבט פיתוח העור שמקדם האלסטיות לעור הפנים מקדם את צמיחת השיער. יש פטל קטונים מבנה כימי דומה קפסאיצין ואולי גם לקדם את צמיחת השיער.

קנה פטל קטונים חינם 1 בקבוק!

מינון של פטל קטונים עבור ניהול משקל

ככלל, אין הוראה מדויקת אדם או מינון של תוסף קיטון פטל. המינון המומלץ עובר מ 200 מ”ג ביום כדי 500 מ”ג ליום. כתוצאה מכך, עדיף להסתמך על התג של גלולת דיאטה המסוימת אתה לוקח. בואו נסתכל מדינות מה פטל קטון פלוס לגבי המינון.

צינור אחד בפיתוח slendering פטל קטון וגם מכיל 60 גלולות.

גלולה אחת פטל הקיטון וגם מורכב 100mg של קיטון פטל. המינון היומי יעץ הוא 200mg. כתוצאה מכך, הם ממליצים לך לקחת שתי כמוסות ביום: אחת בכל ארוחה בבוקר וכן שונה אחרים בארוחת הצהריים.

אני כבר עיינתי באינטרנט וכן מידע שונה מצא לגבי מינונים שונים להשתמש יחידים. כמה לקחת רק גלולה אחת. מצד שני, יש כאלה שלוקחים 3 כדורים. התוצאות תמיד משתנות בין אנשים והם בעצם ספציפיים. זה אפילו נאמר כי עד 500 מ”ג זה בסדר לחלוטין כמו מינון יומי.

ובכל זאת, אנו מציעים לך להישאר עם המינון היומי הקבוע של המוסף. ככה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה שמירה הגוף שלך בטוח.

מה לעשות ד”ר עוז ואנשי מקצוע רפואי אחר במדינה לגבי פטל קטונים?

ד”ר עוז הגיע בעולם פטל קטונים אחרי שהוא לאחרונה supporteded במוסף על הפרס שלו זוכה תוכנית טלוויזיה בשם “דוד שומן חדשים נס במיכל” כי supercharges מנוע הרזיה של הגוף כמו גם קורעת לגזרים שומן הגוף בכל ניידים תוֹאַר. הוא התקיים לדבר על כמה בהתחלה הוא היה מהוסס של הפריט, אך לאחר שאחרי שראה את השפעותיה על הלקוחות הוא התרשם. מומחה הפחתת משקל ליסה לין בעצם גם לשבח את הפריט כבעל בעצם שום תופעות לוואי על לקוחות. ישנם גם הרבה רופאים אחרים, מדענים, כמו גם אנשי מקצוע רפואיים אחרים אשר הכריזו למעשה את היתרונות החיוביים של קטונים פטל.

איפה לקנות?

אם אתה תוהה לגבי איפה להשיג Wild פטל קטון, זה מוצע לרכישה באתר האינטרנט של החברה. אתה יכול ידי בקבוקי בודד, או שאולי תוכל לנגישות בין הניסויים כי ספקי עסקים מעת הבאה– אם אתה בר מזל מספיק כדי להיבחר משפט, אתה יכול לנסות את פריט המגורים שלכם, מבלי סַכָּנָה. זהו אחד בחירת העלות האפקטיבית ביותר. עם זאת, אתה גם יכול לקנות אותו מהספק, באתר האינטרנט שלהם, או על Amazon.com.

מה אני צריך לחפש בעת רכישת פטל קטונים?

עקב מגמת קיטון פטל הקיימת ישנם המון מפיצים צצים בכל מקום. זה נהדר עבור קידום היכולות האפקטיביות של המוצר, אולם הוא רע עבור אנשים שאינו עושים המחקר שלהם ראשונה. The Net שורצת עבריין מנסה לעשות כסף מהיר עם תוספים מזויפים על ידי רווחי הערעור של קיטון פטל.

ישנם פריטים אמינים בחוץ, אך הבעיה היא קיטון פטל, בסוג הטבעי הטהור שלהם, הם יקרים מאוד. כדי להרוויח את התוספת פחות יקר, ובכך נותן אותו לקהל רחב יותר, הרבה ספקים מגלים אמצעי להוריד מחירים (אשר בסופו של דבר להוביל undervaluing המוצר). חברות מסוימות ערבוב המוצר עם רמות גבוהות של קפאין, כמו גם נוגדי חמצון אחרים, חברות מסוימות מפיקים את הפריט סינטטית במעבדה, וגם לאחרים וגם פשוט שחיקה עד פטל לאבקה וגם קוראים לזה היום. ישנן סיבות שונות מדוע כל הטכניקות האלה לא בסדר, אבל הדברים החשובים לדעת הוא שכל אחד מהם יפיק פריט הוא הרבה פחות יעיל בהשוואה קטון פטל טבעי טהור.

קבלו פטל קטונים עכשיו!

אתה צריך תמיד לבחון היכן תוספת קטון פטל הופק. יש מדינות שונות חקיקה רבה המסדירות את הייצור של תוספי בריאות ואיכות חיים. במקומות מסוימים יש מחמירים תקנות ייצור עוד יותר בהשוואה למדינות אחרות. ארה”ב של אמריקה, למשל, הוא פופולרי עבור חקיקת הייצור שלה נוקשה יותר. אז פריט שנעשה באמריקה יש יותר שלמות כשזה בא ביצועים כמו גם אבטחה. בנוסף, כל-הטבעיים והתוספים שנעשו באמריקה צריכים לעבור בדיקות מפורטות. אולי יש לך בעצם ציין את האותיות “גוליבר” על התג של הפריט. מכתבים אלה מרמזים שיטות ייצור טוב, וגם הוא חושף כי רבה ספציפיים חוו למעשה ועבר בדיקות נרחבות שמבטיחות קליבר של הפריט.

כדי להימנע scammed, במיוחד בעת חיפוש באינטרנט, אתה צריך להיות מנסה למצוא חברה מכובדת. בדוק כדי לראות את מעמדם עם BBB ואתרי ציון שונים אחרים. בדוק כדי לראות אם יש להם רקורד מוכח ואם יש להם הערכות חיוביות מאנשים רגילים בדיוק כמוך. וגם, בסופו של דבר, לבדוק אם החברה נותנת הבטחות כמו החזר מלא אם אתה לא מרוצה.

מסקנות על פטל קטון

פטל קיטון הוא בחירה נהדרת להוסיף האסטרטגיה שלך במשקל, בגלל הרבה שלה יתרונות בריאים, ותוצאת slendering שלה על הגוף. על ידי הכללת 2 כדורים זעירים של המוצר קל לקחת זאת לתוך שגרת היומיום שלך, אתה עלול ביעילות לעזור לגוף לאבד משקל שאתה רוצה, עם יוזמה הרבה פחות מצידך. זה באמת תרופה אידיאלית. יש לנו הרים הזה כאחד “העליון ההרזיה” הבחירות שלנו השנה, עבור כל אחד את הפוטנציאל שלו כדי לסייע לאנשים ברחבי העולם טיפה במשקל.

Elma Wulandari

Elma Wulandari

Elma Wulandari is an expert on diet, fitness, and nutrition who actively campaigns for a healthy lifestyle by proper workout routine.
Elma Wulandari
קנה עכשיו »