איך קטון פטל כמה אתה צריך לרדת במשקל

במשך שנים רבות, קיטון פטל היה אחד המרכיבים הגלובליים המובילים כשמדובר דיאטת תוספי תרגיל. מופיעים בתור גלולת דיאטה במגזיני סלבריטאי שבועיים הנמכרים גופי הרזיה ב קמעונאים רחוב גבוהים פטל יש קטונים קהל מעריצים ענקים מנשימי סלבריטאי חובב ספורט ותזונה. קטון פטל זה מגיע כמו אספקת 1 חודש שלם כי הוא ידידותי צמחוני.

גוף האדם בדרך כלל מאחסן שומן סביב שורף אותו כאנרגיה בכל פעם שאתה צריך את זה. למרבה הצער, הרבה אנשים יש יותר שומן ממה שהגוף שלהם דורש וחותמים מסתובבים חילוף-צמיג רצוי זו. הכמות של מזון וקלוריות יש לנו קובעת כמה שומן נוכל לאחסן, מה שמסביר מדוע פעילות גופנית ודיאטה היא בקלות האמצעים הנפוצים ביותר של השלכת משקל עודף. אבל כמה אנשים יש זמן להוסיף ביקור בחדר הכושר עם לוח הזמנים העמוס שלהם? כמה מאיתנו עברו על “דיאטה” אנחנו על כי לא יכולנו להתאפק קינוח או כמה בילוי אחר? אנשים רבים פונים צורבי שומן כדי לסייע להם לחסל את השומן בבטן עודף. ישנם תוספים רבים זמינים בשוק, אבל איך היא תהיה מסוגלת לספר אם הם מוצלחים או בטוח?

קיטון פטל הוא חומר טבעי שבח בקביעות כמדריך לירידה במשקל. קיטון פטל הם התרכובות נותנות פטל אדום (idaeus Rubus) הניחוח הנעים שלהם, והם חילוץ בזהירות מן הפרי משווק בצורת תוסף. קיטון פטל הוא דיווחים דומים בנייה כדי קפסאיצין (תרכובת טבעית נמצאה להפוך במטבוליזם שומן המון מחקרים ראשוניים). Advocates לשמור על התרכובות לעזור להפעיל את פירוק תאי שומן.

מה הם פטל קטונים?

בטרם נבחנו מי צריך לקחת פטל קטונים איך למצוא את הטוב ביותר קיטון הפטל לירידה במשקל, בואו ניקח רגע כדי להסתכל למה פטל קטונים כבר מונע לראש רשימת המשאלות שלנו. זה אולי יפתיע אתכם לגלות כי הם לא “סתם” התגלו, קיטון פטל בסביבה כבר הרבה מאוד זמן בצורות הבאות:

טעם המזון פטל, כגון ריבות, jellos, סוכריות
ניחוחות פטל, בשמים, שמפו וקרמים
זה גם בשימוש נרחב במוצרי קוסמטיקה

קיטון הפטל עצמו הוא פנוליות טבעי (כמו אלכוהול אבל יותר חומצי) למתחם שנמצא בכל פטל אדום, ובמידה פחותה, ב אוכמניות וחמוציות. כמו כן, יש מבנה מולקולרי דומה קפסאיצין (נמצא בפלפל חריף), אשר יש לחיזוק חילוף חומרים התרמוגני ובעקבות נכסים.

מעוניין לבקר בחנות שלנו פטל קטון!

רכיבים

 • פטל קטונים
 • מנגו אפריקאי
 • תמצית תה ירוק
 • פוליפנולים / קפאין 8%
 • חומץ תפוחי אבקה
 • אַצוֹת יָם
 • קפאין BP
 • אשכוליות פקטין
 • Resveratrol
 • Acai Berry חלץ 10%

חשוב לציין כי כמוסה אחת של תוספת זו מכילה 100 מ”ג של קטונים פטל, בעוד כל שאר החומרים נמצאים אחוז קטן משמעותית (10-25mg).

זהו סכום קטן מאוד, מה שאומר מרכיבים אלה אינם מסוגלים לתרום לתהליך ההרזיה כפי שהן אמורות להיות.

How Do פטל קטונים עבודה?

התמצית קטונים מן פטל אדום הוא אמר שיש את היעילות לגרום מהר התפלגות פיקדונות שומן בגוף לאנרגיה. בקיצור, תוסף זה מאיץ את תהליך שריפת השומן ומפחית את כמות אחסון שומן בתוך תאי הגוף.

כפי שאנחנו כבר יודעים כמה מהסוגיות במשקל רוב האנשים מתמודדים הם בגלל תפקוד מטבולי יעיל. קטונים מן הפטל להגביר את כמות אדיפונקטין, הורמון חשוב מאוד כי ממלא תפקיד משמעותי בקידום המטבוליזם בריא באיזון רמות סוכר אופטימליות בדם.

זוהי עובדה מוכחת כי בדרך כלל אנשים שמנים שיש להם כמות מספקת של רמות אדיפונקטין המחלישים את חילוף החומרים שלהם. הורמון אדיפונקטין מספיק גם מוביל סוכרת מסוג 2, מחלות לב וכבד שומני.

תאורית ההרזיה כולו מאחורי תוספת זו מושתתת על כמה מחקרים שנעשו על המבנה המולקולרי של קטונים שיש לו דמיון עם מבנה מולקולות של קפסאיצין ו synephrine.

זוהי עובדה מוכחת כי קפסאיצין ו synephrine יש את היכולת להגביר את חילוף חומרים, והוא צפוי הפטל אשר יש לו את המבנה המולקולרי מאוד דומה יהיה אותה התוצאה גם כן.

בעוד כמה מחקרים שנעשו על תאי שומן מבודדים שנלקחו חולדות, נמצא כי העזרה קטונים הגדלת הרמות של הורמון אדיפונקטין. בהתבסס על ממצא זה, זה היה דדוקציה כללית כי קטונים טובים שריפת שומן; בטוח לעבוד בבני אדם גם כן.

המחקר רק מראה כי המבנה המולקולרי של קיטון פטל דומה מאוד בשתי תרכובות שריפת שומן אחרות. קטונים מסוגלים פירוק שומנים על ידי הגדלת שחרורו של אדיפונקטין הנקרא הורמון.

כמו כן, חשוב לציין כאן, בין המחקרים השונים שנערכו על חולדות לא נתנו תוצאות זהות. תוצאות ההרזיה מן המחקרים לא היו מרשימות כמו שזה היה.

עם זאת, המחקרים על חולדות הראו כי קטונים גדלו ביעילות רמות אדיפונקטין ונתנו הגנה נגד-כבד שומני. כאן אנו צריכים להיות מודעים לכך מינונים גבוהים יותר של קטונים טהור שימשו במחקרים אלה על חולדות לייצר אלה תוצאות חיוביות, אבל זה לא יכול להיות במקרה בבקבוק תוספת זו אשר אתה קונה.

היתרונות של נטילת פלוס קטון פטל

ישנם יתרונות רבים לבריאות של לקיחת קטון פטל, כגון:

 • תקלות מאוחסן שומן
 • משפר את חילוף החומרים
 • מגביר את האנרגיה לאורך כל היום
 • מעכב את התפתחות תאי שומן
 • איידס חמצון השומן

יש גם מחקר זה מצביע על כך שהוא עשוי להיות יתרונות קוסמטיים.

ההורמון, קפסאיצין יכול להגדיל את הביטוי של גורם גדילה העור שמקדם האלסטיות לעור הפנים מגרה את צמיחת השיער. יש פטל קטונים מבנה כימי דומה לזה של קפסאיצין ועלול גם לקדם את צמיחת השיער.

למרבה הצער, אנחנו צריכים עוד מחקר כדי לתמוך זה.

מינון של פטל קטונים עבור הרזיה

ככלל, אין הוראה או מינון מדויק אחד תוספת קיטון פטל. המינון המומלץ עובר מ 200 מ”ג ביום כדי 500 מ”ג ליום. לכן, עדיף להסתמך על התווית של הגלולה דיאטה מסוימת אתה לוקח. בואו נסתכל מה פלוס קטון פטל אומר לגבי המינון.

צינור אחד האבולוציה להרזיה פטל קטון פלוס מכיל 60 גלולות.

כמוסה אחת של פטל קטון פלוס מכיל 100 מ”ג של קטון פטל. המינון היומי המומלץ הוא 200 מ”ג. לכן, הם ממליצים לך לקחת שתי כמוסות ביום: אחד בארוחת בוקר והשני בארוחת הצהריים.

חיפשתי באינטרנט ומצאתי נתונים שונים לגבי מינונים שונים אנשים משתמשים. כמה לקחת רק גלולה אחת. מצד השני, יש כאלה שלוקחים שלושה כדורים. התוצאות תמיד משתנות בין אנשים והם פחות או יותר בודדים. הוא אפילו אמר כי עד 500mg בסדר לגמרי כמו מינון יומי.

ובכל זאת, אנחנו ממליצים לך לדבוק המינון היומי הקבוע של המוסף. ככה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה שומר הגוף שלך בטוח.

מה ד”ר עוז ואנשי מקצוע רפואי אחר אומרים פטל קטונים?

ד”ר עוז הפך מפורסם בעולם קטון פטל אחרי שהוא לאחרונה אישרה את תוספת על הפרס שלו זוכה תוכנית הטלוויזיה כמו “מבער שמנים חדשים נס בתוך בקבוק” כי supercharges מנוע שריפת שומן הגוף ואת קורעת לגזרים שומן הגוף ברמה התאית . הוא המשיך לדבר על איך בהתחלה הוא היה סקפטי של המוצר, אבל אחרי שהוא ראה את השפעותיו על צרכנים הוא היה מופתע. מומחה ההרזיה ליסה לין גם שבח את המוצר כבעל כמעט ללא תופעות לוואי על צרכנים. יש גם שפע של רופאים אחרים, חוקרים ואנשי מקצוע רפואי אחר שבחו את היתרונות החיוביים של קטונים פטל.

קבל פטל קטון להזמין עכשיו!

איפה לקנות?

אם אתה סקרן לגבי איפה להשיג Wild פטל קטון, הוא זמין לרכישה באתר האינטרנט של החברה. אתה יכול ידי בקבוקי יחיד, או ייתכן שתוכל לגשת לאחד הניסויים שהחברה מציעה מעת לעת – אם אתה בר מזל מספיק כדי להיבחר משפט, אתה יכול באופן פוטנציאלי לנסות את המוצר בבית שלכם, מבלי לְהִסְתָכֵּן. זוהי אפשרות העלות האפקטיבית ביותר. עם זאת, אתה יכול גם לרכוש אותו מהיצרן, באתר שלהם, או על אמזון.

מה אני צריך לחפש בעת רכישת פטל קטונים?

בגלל שיגעון קיטון הפטל הנוכחי יש המון ספקים צצים בכל המקום. זה נהדר עבור קידום יכולות רבות עוצמה של המוצר, אבל זה רע עבור אנשים שאינם מבצעים את מחקרם הראשון. האינטרנט מלא של עבריין מנסה לעשות כסף מהיר עם תוספים מזויפים על ידי לפדות על הפופולריות של קיטון פטל.

ישנם מוצרים אמינים בחוץ, אבל הבעיה היא קיטון פטל, בכל הצורה הטבעית שלהם הטהורה, הם יקרים מאוד. כדי להפוך את התוספת זולה, ובכך לספק אותו לקהל רחב יותר, הרבה ספקים מוצאים דרכים לקצץ בעלויות (אשר בסופו של דבר להוביל לזילות המוצר). כמה חברות הם מתמזגים המוצר עם קפאין וחומרים נוגדי חמצון אחרים, כמה חברות הם יוצרים את המוצר סינטטית במעבדה, ואחרים פשוט שחיקה עד פטל לאבקה ו קוראים לזה היום. ישנן סיבות שונות מדוע כל השיטות האלה לא בסדר, אבל העיקר הוא לדעת כי כל אחד מהם יפיק מוצר זה הרבה פחות יעיל מאשר כל קטון פטל טבעי טהור.

אתה תמיד צריך לבדוק היכן תוספת קטון פטל כבר מיוצרים. יש מדינות שונות בחוקים שונים ששולטים על הייצור של תוספי בריאות. יש מקומות מסוימים יותר חוקי ייצור קפדניים יותר ממדינות אחרות. ארצות הברית של אמריקה, למשל, היא מפורסמת חוק הייצור הנוקשה יותר שלה. אז מוצר מיוצר באמריקה יש יותר אמין לגבי האפקטיביות וביטחון. יתר על כן, תוספי מזון טבעיים שנעשה באמריקה יש לעבור בדיקה יסודית. אולי הבחנת האותיות “גוליבר” על התווית של המוצר. מכתבים אלה מתכוונים ייצור נאות, וזה מראה כי טוב ספציפי חווה ועבר בדיקות מקיפות המבטיחות ברמה של המוצר.

לחץ פטל קטון להזמין עכשיו!

כדי להימנע scammed, במיוחד בעת החיפוש באינטרנט, אתה צריך להיות מחפש עסק מכובד. בדוק את מעמדם עם המשרד לשיפור עסקים ואתרי אינטרנט דירוג אחר. בדקו אם יש להם רקורד מוכח ואם יש להם ביקורות חיוביות מאנשים רגילים בדיוק כמוך. ולבסוף, לבדוק אם החברה נותנת ערבויות כמו החזר מלא אם אתה לא מרוצה.

מסקנות על פטל קטון

פטל קיטון הוא בחירה נפלאה להוסיף לתכנית שלך במשקל, בשל יתרונות רבים בריאים, ותוצאת ההרזיה שלה על הגוף. על ידי שילוב 2 כמוסות קטנות של מוצר קל לקחת זאת לתוך שגרת היומיום שלך, אתה יכול ביעילות לעזור לגוף לאבד את המשקל שאתה רוצה, עם מאמץ הרבה פחות מצידך. זה באמת פתרון אידיאלי. בחרנו הזה כאחד בוחר “ההרזיה העליונה” שלנו השנה, עבור כל הפוטנציאל שלה כדי לעזור לאנשים ברחבי העולם לרדת במשקל.

Elma Wulandari

Elma Wulandari

Elma Wulandari is an expert on diet, fitness, and nutrition who actively campaigns for a healthy lifestyle by proper workout routine.
Elma Wulandari
קנה עכשיו »