האם פטל ושמן קוקוס שיעזרו לך לרדת במשקל

היי, ותודה על הביקור שלי הערכה לא חורמה של פטל קטונים. בהתחשב בכך “התגלית” שלהם בתכנית פריים-טיים ד”ר עוז, אנחנו כבר רצנו לחנויות לנסות דרך חדשה לרדת במשקל; עם פעילות גופנית מינימאלית והתאמות תכנית הדיאטה, לבין צריכה גדולה של נוגדי חמצון פרותי יער אדומים.

אולם במגזר דיאטה וחלק מהשחקנים בה הם רמאים לשמצה, וכמה אנשים ניסו פטל קטונים גם חוו השפעה מועטה על המשקל שלהם. האם זה אומר שזה לקרוע- off, או קיים טכניקה כדי רכישה וגם להשלים עם פטל קטונים כי אנשים אלה הם מפספסים?

בסקירה הנרחבת שלי אני אבדוק את המחקר עבור, ומול, כדי לסייע לך לקבל החלטה נאורה לגבי האם לשלב פטל קטונים ישר לתוך תכנית הדיאטה שלך לירידה במשקל וגם בריאות כל הסיבוב. תודה על קריאת ביקורת קיטון הפטל שלי, אני מקווה שתמצא את זה שימושי!

הערכת קטון פטל

קטון פטל הוא אחד מהחומרים אחראי ניחוח וגם ריח של פטל, כמו גם פירות דומה.

זה מתרחש מגוון של פירות כולל פטל, חמוציות, אוכמניות, וכן הלאה. כמות של קטונים פטל טהורים מצטמצמת במקום בפרות, ונעה סביב 1 – 4 מ”ג לכל קילו של פטל. אז, גלולה בודדת המכילה 100 מ”ג של קיטון פטל טהור קוראה לכל הפחות 25 הק”ג של פטל, נכון? לא בסדר!!!

קטון פטל טהור משמש לתמרוקים, קוסמטיקה בענף המזון. זה יהיה בקרב אחד החלקים היקרים ביותר הטבעיים הטעם מנוצלים בשוק המזון בהתחשב בכך טהור, טבעי קיטון פטל יכול להגדיר אותך בחזרה גבוהה ככל 20,000 $ לכל קילו. למרבה המזל, קטון פטל מעשה ידי אדם הוא הרבה יותר זול, החל מספר דולרים בכל ק”ג של פריט (כן, זה נכון, כמה דולרים / יורו לכל ק”ג של פריט!).

זה בעצם גילה כי כבר קיטון פטל בבחינות על חיות מחמד על תאי שומן צינורות בדיקה להגדיל את קצב חילוף חומרים של שומנים אשר עדיים עשויים להשפיע הורמון מסוים אדיפונקטין שנקרא הגוף (השתתפות קצב חילוף חומרים שומן). בין הבעיות היא שאין אמין, עיוור כפול, מחקר קליני מראים כי קטון פטל טהור משפר הפחתת משקל כאשר נלקח על ידי אנשים.

זכור כי היום-יום הרגילים לצריכה של קטון פטל עם תזונה טיפוסית הוא סביב 0.25 ל 1 מ”ג לכל ק”ג של מבוגר. מחקרים על בעלי חיים (עכברים למחשב, במקרה זה) במינונים קטון פטל מנוצל סביב 100mg לכל ק”ג של עכברים למחשב וגם אלה מחקרים שהראו הימנעות משקל הנצרך כדי 20g / ק”ג של קטון פטל. מחושב מחדש למשקל גוף האדם, כי בוודאי אומר כי בחור 100kg (220 פאונד) צריך לאכול 2 ק”ג (4.4 ק”ג) של קטון פטל טהור כדי להשיג את האפקט מאוד זהה.

ברור דבר אפילו יותר? קיטון פטל ניתן למצוא במינונים סביב 100mg לכל כדור משטר דיאטה וכן הם עולים הרבה – ללא גורם, מלבד זה נשמע פנטסטי – פטל הם בריאים ומאוזנים, קיטון “נשמע” כמו דיאטת קטו, עדיין אין שום לעשות עם זה.

בדיוק מה הם פטל קטונים?

פטל קטונים למעשה בסביבה כבר כמעט מאה שנה; הם נוצלו ראשונים בתור מגבר טעם בחזרה בשנת 1918. זה לא היה עד המאה ה -21 כי פטל קטונים צברו אחיזה כתוספת מזון.

זה לא יכול להיות הפתעה גדולה כי פטל קטונים נמצאות ללא ספק ב פטל. עם זאת, הם גם נוכח שורשי ריבס, חמוציות ומחטי כאב.

לחץ כאן פטל קטונים עכשיו!

MASS אבקות ™ פטל קטונים תואמים האיחוד האירופי לאחר שנוצר עם 4 מתאים: שיטה להסרת אתנול: 1 מים. בדיקה מהירה של הסמכת הניתוח (COA) בדף אינטרנט מוצר זה (צידה של תמונת המוצר) מדגישה את טוהר המוצר.

איך קטון פטל עובד?

קטון פטל הוא חומר המופק הממוקם פטל אדום. חומר זה משנה את הפיתוח של שומן בכבד וגם באזורי בטן.

זה עוזר להסיר שומנים במהירות כתוצאת יכולתה לשבור שומנים לתוך חרוזים קטנים ומקלים לשפוך או לחסל. בעוד כמה חושבים כי סיוע התרגיל להפחית במשקל, פעילות גופנית חמורה עלולה להפעיל את ההגנה הטבעית של הגוף כדי להציל שומנים אפילו יותר.

זה נקרא לעתים קרובות כתוצאה הריבאונד מפעילה לך לקבל יותר משקל במקום לשפוך אותם. אבל עם גלולות מבער שמנים קטונים פטל לדאוג לתוצאות הריבאונד של האימון, זה לא חייב להיות בצרות. בשביל זה עוזר לשלוט בתהליך חילוף החומרים של הגוף.

באחד פטל קטון מעריך אותו קובע כי ביפן, ניסוי מעבדה בוצע כדי לקבוע את הביצועים של קטונים פטל נעשה על עכברים למחשב כנושא הבדיקה.

זה גילה כי עכברים אשר הואכלו עם משטרי דיאטה עתירת שומן וכן מוצעים קטון פטל יחד עם הכלים שלהם לא הראו כל עלייה במשקל, המאשר את קיבולת פטל קטונים לסייע להסדיר את תהליך חילוף החומרים בגוף.

תופעות לוואי של פטל קטונים

קיטון פטל עלול לגרום תחושות של חרדה, להגביר את לחץ דם גבוה, או דופק מהיר בשל העובדה כי הוא מחובר כימי ל Energizer שנקרא synephrine.

ה- FDA מכיר מהות פטל קטונים כמו בדרך כלל לאבטח לצריכה. אנשים שבעצם השתמשו תוספת לא דווח על שום סוג של תופעות לוואי שליליות (ים).

אף על פי כן, קיטון פטל עשוי להפחית מעלות הגלוקוז בדם. אם אתם סובלים ממחלה מתמשכת כמו סוכרת, חשוב להתייעץ עם הרופא לפני נטילת התוסף.

בנוסף לוודא שאתה לוקח את המינון המתאים. כל מותג פטל הקיטון לו חשבון שונה. מחפש כיווני מנה ואינו לחרוג מהגבול העליון של מוקצית. המינון האופטימלי לא יעלה על 2-3 כדורים ביום.

קטונים פטל פרי האסאי סר

מחקרים מדעיים מעטים בוצעו בפועל על האפקטיביות של ברי Acai כסוכן לירידה במשקל. המלצת ספרות מגלה רק מחקר אחד שפורסם על פרי האסאי, וגם אם זה מבוצע על נושאים אנושיים, רק 10 מתנדבים שמשו – זו היא כמות נושא קטנה מאוד לקראת ניסוי קליני, ולכן כל סוג של תוצאות צריכה להילקח עם קמצוץ של מלח. זה גם לא כלל צוות בקרה. קבוצות בקרה הן היבטים חשובים של מחקרים מדעיים כדי לאמת את התוצאות. המחקר מחקר פיילוט שפורסם בכתב העת Nutrition, והוא יכול גם להתגלות כאן. הניסוי נוצר כדי לבדוק את היתרונות של ברי Acai על המשתנים סכנה עבור תנאים מטבוליות אצל אנשים הסובלים מהשמנת יתר. התוצאות הופיעו להציע החומר עלול ליצור ירידה בכולסטרול, לא לאכול מעלות גלוקוז ואינסולין. אין תוצאות הוצעו ישר הנוגעים שריפת השומן.

אתרי אינטרנט מציעים כי פרי האסאי עשוי לסייע לשפוך שומן, להגביר מטבוליזם, וכן להפחית את התיאבון. באופן כללי, המחקר בודד שקוים על המרכיב אינו אמין מאוד, כמו גם את התוצאות לא משמעותי מדי. עוד מחקרים בהחלט צריכה להתבצע על פרי האסאי, כמו גם היום, קיטון פטל נראים הרבה יותר טוב בדק.

מחקרי קיטון פטל

הטענות על קיטון פטל נראות להתרחש מ 2 מחקרים מכרסמים קטנה בקנה מידה. במחקר הראשוני, חוקרים הדגימו את היעילות של החומר בדיכוי הצטברות שומן עכברי זכרים. כעבור שנייה, אשר בוצעה על מדגם זעיר של עכברים למחשב, קיטון הפטל הופיע כדי למנוע הצטברות שומן עכברים שהוזנו תכנית דיאטת שומן גבוה. עד כה, לא מחקרים אנושיים להתקיים חושפים את האפקטיביות של קטונים פטל עבור הרזיה בבני אדם, למרות ראיות אנקדוטליות נראו להמליץ ​​זה יכול להיות שימושי במקרים מסוימים.

מעוניין לבקר בחנות שלנו פטל קטונים עכשיו!

בהתאם יבוב עם ג’ונס הופקינס רפואי, העכבר הגנום האנושי צריך לעשות עם 85 אחוז זהה בדיוק, וזו הסיבה עכברים הם לעתים קרובות כל כך לשמש בסיס ראשוני למחקר בביולוגיה האנושית, גנים, כמו גם מצבו. משמעות הדבר היא כי חלק searchings עבור במכרסמים יהיה עקבי עם searchings עבור בבני אדם וחלקן לא. בסופו של דבר, את הנחישות היעילה ביותר של מידת הצלחת תוספת תישאר בבני אדם יכולה לנבוע רק מן המבוקר מאוד בזהירות, ביקורת עמיתים, מחקרים בבני אדם קליניים. קטונים פטל טרם לספק קריטריון זה. המחקרים המכרסמים אינם נתמכים על ידי מחקרים בבני אדם חזקים, לא כוללים חומר בלתי מבוקר זו נבדק בבני אדם כדי להבין התוויות וכן תופעות לוואי פוטנציאליות.

האם פטל קטונים משפטי?

לא משנה עדיין להיות זמין כדי לקבל בחנויות מסוימות ברחבי בריטניה, בחודש מרץ 2014, בטיחות מזון חברת אבטחה (FSA) אשרו כי לא כל קיטון הפטל חייב להיות מוצע תוסף בבריטניה מאז רשויות פיקוח לא קבלו אותם . ה- FSA מתייחס קיטון פטל כמו “מזון רומן”, וכי מוצרים המכילים אותם צריכים לחוות לאישור בהתאם המייעץ על רומן מזונות ותהליכים (ACNFP) בבריטניה. א “אוכל רומן” הוא אחד שלא היה נצרך במידה ניכרת לקראת אמצע מאי 1997. באתר FSA נאמר כי תמציות קיטון פטל ספציפיות כללו כ “רומן”, ולכן הם unsanctioned.

לכן, נראה כי תוספי קטון פטל לבד, או המרכיב בסעיפי שריפת שומן שונים אחרים, שאינם נמכרים באופן לגיטימי בבריטניה, או אכן כולה האיחוד האירופי. יתכן כי המוצר יכול עדיין להתגלות בחנויות כגון הולנד וגם בארט מאז המדיניות עדיין לא נאכף לחלוטין. הסוג החוקי בלבד של קיטון פטל (השמטת השימוש שלה בתור תבלין) הוא המקום שבו המסירה הוכנה תוך שימוש במים או 20% אתנול. קשה מאוד למצוא את המידע הזה באתרי אינטרנט פריט.

ביקורות באינטרנט, כמו גם המלצות של פטל קטון

אם אתם מחפשים ביקורות באינטרנט אתה יכול לראות תוצאות הן בדרך כלל נוחות, עם כמה חוויות שליליות רססו פה ושם. זה נפוץ מאוד עם כל סוג של תכנית לירידה במשקל כמו שום התרחישים 2 אנשים זהים, ולכן עושים תוצאות להשתנות באופן משמעותי.

כמה אנשי ברד זה בתור עזרת דיאטה נהדרת שלמעשה סייעה להם אבדו את הקילוגרמים משם, בעוד אחרים אומרים שזה עשה בהחלט דבר עבורם או שהם אפילו השמינו בזמן נטילת התוסף. עם זאת יש אולי גורם נסתר עבור במשקל שכמה אנשים ניסיון.

פינה אידיאלית לקנות קיטון פטל גם

אתה יכול לקבל את התוספת ישירה מהחנות המקוונת העיקרית. החנות הוא עדיין מניות בבריטניה וגם בארה”ב, אולם אם אתם גרים אומה שונה אחרת, זה בהחלט יימסר לך בלי שום טרדות.

המחירים מתחילים עם רק 31 $ לכל היצע 1 חודשים. אספקת 2 חודשים מוכרים עבור 58 $, 3 חודשים או קיטון פלוס תעלה 84. $ ישנן חלופות לרכוש RaspberryKetones פלוס בתמהיל עם טאבלטים ניקוי מעי גס DetoxPlus, אשר מפחיתים עלויות עבור שני הספקים.

חנות מקוונת Evolution-הרזייה היא כרגע המקום היחיד שבו אתה יכול לרכוש קיטון פטל וגם, וכל ההזמנה מגיעה עם מספר מעקב, משלוח ברחבי העולם דיסקרטי מאוד, כמו גם להבטיח כסף בחזרה. התשלום הוא 100% בטוח, כמו גם ברור, כפי שאין “לניסיון בחינם” מערכות מוסרים משמשות גם כמשרד פועל לפי שיטות שירות היעילות ביותר.

קנה פטל קטונים חינם 1 בקבוק!

פְּסַק דִין

אנשים רבים להשקיע לאורך כל היום נושאת משקל נוסף מסביב כי הם פשוט לא צריכים, במיוחד סביב הבטן שלהם. שומן גוף לא רצוי זה מצטבר פשוט, במיוחד כאשר אתה כל זמן בתנועה. פטל קטון חיל רותמת את העוצמה של קטון פטל אדום כדי לסייע לגוף שלך לשרוף שומן עודף. קטונים פטל יכולים להגביר את השיעור ליפוליזה, התהליך של הגוף שלך עבור פירוק שומן תקין לאנרגיה שימושית. במבחן מעבדה, תאי שומן רוויים קיטון פטל התקלקלו ​​מהר יותר מאשר התאים כי היו ממש לא קטונים שהושג. עוד מחקר מדעי גילה כי קטון פטל ירד בסך של ההווה שומן ברקמות הבטן והכבד של עכברים. קטונים פטל גם לשחק תפקיד לשליטה ברמות אדיפונקטין, אספקת קצב חילוף החומרים שלך עם הגידול הוא אמור להמיס דרך קלוריות מיותרות גם כן.

Elma Wulandari

Elma Wulandari

Elma Wulandari is an expert on diet, fitness, and nutrition who actively campaigns for a healthy lifestyle by proper workout routine.
Elma Wulandari
קנה עכשיו »