האם פטל קטון לעזור לך לרדת במשקל – פטל סקירה

קיטון פטל הוא תרכובת משמשת כתוסף תזונה עבור מאפייני שריפת השומן שלה, הכוללים הגדלת שחרורו של הגוף של norepinepherine ו אדיפונקטין. הגדלת norepinepherine מעלה את הטמפרטורה של הגוף, אשר מתאפשרת עוזר לשרוף קלוריות ולהגדיל את חילוף החומרים. הגדלת הייצור של אדיפונקטין, הורמון שמוריד את רמות הגלוקוז, עשויה לשחק תפקיד במניעת קלוריות כדי להיות מאוחסנים כמו הגליקוגן. אנשים הסובלים מהשמנה יש בדרך כלל רמות נמוכות של אדיפונקטין, וזו הסיבה קטון פטל הוא אמר “לרמות את הגוף לתוך החשיבה היא דקה.”

מאז בסכום של קטון טבעי המצוי natually ב פטל הוא נמוך מאוד, קטון פטל בדרך כלל מסונתז. מטבע הדברים חילוץ קטון יכול להיות מאוד יקר.

קיטון פטל זכה לתשומת לב ניכר בחודש פברואר 2012, כאשר התוספת הומלצה על אפיזודה של צג ד”ר עוז.

מה הם פטל קטונים?

פטל קיטון הוא כימיקל טבעי ריח חזק מאוד נעים; זה מה שנותן פטל אדום הריח שלהם. כפי קטון פטל כזה משמש בושם ואיפור. זה משמש גם בתור צביעה במזון, ממתי הוסיף זה נותן צבע אדום בוהק. השימוש הנפוץ השלישי והאחרון הוא כתוספת אובדן משקל.

פטל מכיל קיטון פטל; תרכובת פנוליות טבעית. זה נמצא גם כמויות זעירות של פירות אחרים כמו קיווי, חמוציות, אוכמניות. קטון פטל, כמו אלה שנמצאו ביו פטל קטונים, הוא החומר האחראי ריח ניחוח של פטל. לאורך כל הדורות פטל יש לסמל דברים שונים באמצעות מיתוס פולקלור. בזמנים פגאנים סבר כי מיץ הפטל אדום ייצג את דם החיים של יצורים מיתיים.

לחץ לקנות פטל קטון עכשיו!

רכיבים

כמובן, המרכיב העיקרי הוא פטל קטון. מרכיבים אחרים כוללים:

Acai Berry Extract
זה עוד גלולות דיאטה לנשים. חלץ Acai Berry הוא נוגד חמצון זה מנקה את הגוף whilestimulating בריאות הלב וכלי הדם העיכול.

תמצית תה ירוק
אתה יכול למצוא אותו עלים ניצני עלים של הצמח Camellia sinensis. תמצית תה ירוק מכיל רמות גבוהות של פוליפנולים (קטצ’ינים) אשר נותנים תה טעם מריר שלו. פוליפנולים אלו המעכבים את תהליך התפתחותם של תאים מגדילים שומן שריפת שומנים.

קלפ
היא מגדילה פעילות של בלוטת התריס אשר נחוץ עבור שריפת שומן ושמירה על חילוף חומרים בריא.

קפאין
זה עוזר לדכא את התיאבון ואת להגביר את חילוף החומרים כדי לעזור לשרוף שומן.

מנגו אפריקאי חלץ
זה עוזר להפחית שומן, כולסטרול, רמות הלפטין בגוף.

חומץ תפוחים אבקת
רמת pH גבוה חומץ תפוחים מסייע לרסן את הרעב התיאבון ובקרה.

כל המרכיבים הללו באים יחד כדי לתמוך יתרונות בריאותיים ומאפיין שריפת שומן. אבל האם יש תופעות לוואי פטל קטון? לפני שנכנסנו כי, הייתי רוצה להציג מחקרים לנתח כיצד קיטון פטל בטוח ויעיל עבור הרזיה באמת.

כיצד עובד קטון פטל

עיקרון דיאטת קיטון פטל הוא מעביר פשוט & ישר למדי. זה אומר כי הוספת קטונים לתזונת תגרום שומן שחרור הגוף מתאי שומן. קטונים הם מרכיבים פעילים ב פטל ו שימשו בתעשיית המזון במשך שנים רבות משקאות קלים, גלידות וממתקים. עם זאת, כאשר אנחנו רעבים הגוף גם יש רמות נמוכות של סוכר & אינסולין.

כאשר הגוף יש שילוב של אינסולין נמוך ורמות גלוקגון ואפינפרין נורמליות אז זה גורם שומן להשתחרר מתאי השומן שלנו. זה כבר נקבעה במחקרים שנערכו על ידי המרכז להוראת סוכרת באוניברסיטת קליפורניה, סן פרנסיסקו.

פטל קיטון נטען על ידי האתרים המוכרים שלה להיות חיוני דיאטות הרזיה. לדבריהם, זוהי מבער שמנים מצוין כי כביכול שורף השומן העודף בתזונה. צורבי שומן טובים, תוספי הרזיה מוצקים כי הם לא לסכן אותך על ידי מבקש ממך להגביל עצומים או לשנות את הדיאטה שלך.

עם זאת, כדי להיות שווה את הכסף שלך, הם צריכים להיות יעילים למדי, דרישה אשר, כפי שאתה עשוי להבחין מהמדור הבא, פטל קיטון אולי לא בכושר לגמרי. פטל קטון גם קיבל מהללת מהרופא טלוויזיה בארה”ב המפורסם, ד”ר עוז.

יתרונות הרזיה

קטון פטל הוא תרופה לירידה במשקל כי הוא זמין כעת בהודו. היא צברה פופולריות מתכניות הטלוויזיה בארה”ב & בכל רחבי העולם. אם תחפש באינטרנט תוכל למצוא גם ביקורות טובות מאוד עבור המוצר.

פטל מסוים זה תוספת קיטון מן הבריטים nutritions טוענת שיש לו את השפעות ההרזיה הבאות:

  • Booster ומטבוליזם
  • מגביר שריפת שומן או Lipolysis
  • מדכא תיאבון
  • נוגד-חמצון מצוין
  • ללא תופעות לוואי

מה המדע אומר על קטון פטל ו הרזיה

קיטון פטל כבר לשבחים רבים כמרכיב אובדן משקל רב, להלן כמה מן התוצאות הבינו מן המחקרים הקליניים.

קטון פטל יכול לעזור לשפר את תהליך שריפת השומן
היא יכולה להפחית ברקמת השומן בגוף

מחקרים בבעלי חיים הראו כי ketenes פטל יכול לעזור להאיץ את פעולת שריפת השומן של הגוף. המתחם עוזר לייצר הורמון שעוזר לשבור תאי שומן מהר, במיוחד בכבד. זה יכול לעזור לך לרדת במשקל מהר יותר. אותן הטבות אלה יכולים להתממש על ידי אכילת פירות שלמים אבל היית צריך לצרוך כ 90 פאונד כדי לקבל את אותו אפקט.

מחקרים מראים כי כאשר יחד עם תזונה מאוזנת ופעילות גופנית קבועה, קטון פטל יכול לעזור לך לרדת במשקל. לפי מחקר קוריאני שנערך בשנת 2010, חוקרים הגיעו למסקנה כי הגירוי של ליפוליזה יכול לעזור לדכא את ההצטברות של שומן, ולכן לסייע במניעת השמנה.

מעוניין לבקר בחנות שלנו פטל קטון!

תופעות לוואי קטון פטל

פטל הוא פרי נפוץ אנו משתמשים. אין כמעט תופעות לוואי אפשריות אנחנו יכולים לצפות קטונים פטל כפי שאנו כבר משתמשים בו מאז שנים כפי טעמי מזון חומר צביעה.

אפילו פרי פטל הגלם שאנו אוכלים מכילים קטונים בכמות קטנה אשר מעולם לא גרמו לשום השפעות שליליות על בריאות.

ה- FDA גם דורג קיטון הפטל כמו GRAS (המוכר ובטוח). אין גם במקרה של תופעות לוואי קטונים מאומתות פטל עד כה.

עם זאת, ישנם כמה דיווחים בודדים של חרדה, לחץ דם מוגבר בבטן ונפיחות; תקריות אלה יכולים להיות רק התלכדות מקרית או בעיה עם מותג מסוים של המוצר.

לימודים

המחקרים אשר בחנו את היעילות של קטון פטל (ר.ק.) הרזיה בוצעו רק בעיקר על בעלי חיים. אין מחקר אנושי בפועל על מוצר זה.

לכן, לא לקחת את התוצאות הללו כפי מושלמים המשקפים איך זה יעבוד על בני אדם. תמשיכו לקרוא סקירתנו, ואתה תלמד יותר על המחקר מאחורי תוספת קטון פטל.

מחקר בעכברים זכרים זה נבדק האם RK למעשה לשפר ליפוליזה (בפירוק שומנים) או לא. המחקר הראה הוא רמות אדיפונקטין הועלו ואת המטבוליזם של הנבדקים הואץ.

מחקר שונה, שבוצע על עכברים, בדק את הפעולה אנטי-שמנים של RK. עכברים חולקו לקבוצות. אחת קיבלה דיאטה משמין; והשני קיבל קטון דיאטה בתוספת פטל אותה.

התוצאות הראו כי שני הקבוצות של עכברים עלו במשקל. קיטון פטל קבלת הקבוצה הרוויח פחות מזו אשר רק אכלתי מזון בריא. זה מוכיח שאתה לא יכול לצפות לנס אם אתם אוכלים באופן לא בריא וגם לא לממש.

לבסוף, המחקר הצליח להוכיח כי קטון פטל הוא מוצלח בהפחתת השומן מהכבד ושיפר את הפונקציות חמצון בעכברים אשר נבדקו.

ובכל זאת, אנחנו צריכים לקחת את כל התוצאות הללו עם גרגר של מלח. ראשית, אלהיך נתן העכברים מינונים גבוהים מאוד של תוספת קטון פטל. זה יהיה מסוכן מאוד עבור אדם לצרוך מינונים גבוהים כמו. שנית, אנחנו לא יכולים להסתמך על תוצאות חיה-מבחן.

על מנת שתוכל לשקול כל דבר מוכח, אנחנו צריכים במחקרים בבני אדם.

איך אתה קח פטל קטון?

עכשיו אתה מבין איך קיטון פטל עובד על הגוף כדי לעזור לאבד שומן, בואו לבדוק איך לקחת את זה הכי טוב עבור תוצאות אופטימליות. חשוב לקחת את המינון הנכון, ואת הזמן של יום אתה לוקח תוספת שלך עשוי גם להשפיע על האפקטיביות שלה. היצרנים של קטון פטל Wild מציע לך לקחת 2 כמוסות ביום, עם כוס מים מלאה (250 מ”ל). הזמן האידיאלי לקחת Wild פטל הקיטון הוא כ 30-60 דקות לפני הארוחה הראשונה של היום. מכיוון קטון פטל ממריץ את חילוף החומרים שלך, עדיף לקחת את זה מוקדם יותר באותו יום (ולא בשעות אחר הצהריים המאוחרות או לפני השינה), כי ככל שאתה ממשיך לנוע לאורך כל היום, יותר קלוריות תוכלו לצרוב. עם קטון פטל, המערכת שלך מגניבה ומוכן לגרש אנרגיה להשיל קילוגרמים, וזה יותר קשה להשיג כשאתה במנוחה או בשינה.

איפה אפשר לקנות פטל קטונים?

עם הפופולריויות הקיצוניות של המוצר כי באו על פני השנה האחרונה, שאלה טובה יותר יכולה להיות איפה אתה לא יכול לקנות קיטון פטל? כמובן התוספת נמכרת בחנויות ויטמין ובריאות שונות, כגון GNC, ויטמין העולם, ויטמין Shoppe, וכו ‘זה נמכר בבתי מרקחת כמו CVS ו Walgreens. הוא אפילו נמכר בחנויות גדולות כמו Walmart ו קוסטקו. וכמובן ישנם מאות אתרי אינטרנט, שרבים מהם אתה כנראה מעולם לא שמעתי לפני כן. וכאן טמונה הבעיה שהזכרנו קודם לכן: השכיחות של גנבים במוסף בשוק המקוון. אם רכישת קטון פטל באינטרנט היא דרך תבחר, רק לוודא שאתה עושה את זה בזהירות.

לחץ כאן פטל קטון להזמין עכשיו!

בשורה התחתונה

כפי שהזכרנו קודם לכן אין ראיות קונקרטיות כדי להוכיח כי תוספת זו באמת חיה עד ההבטחות הגבוהות שלה.

כפי שכבר הזכרנו, קשה לקבל קיטון פטל טהור כמו כמעט כל המותגים של תוספי הזמינים סינטטיים רק יצרו חיקוי של קטונים בפועל.

לבסוף, זה טוב כדי להזכיר לך כי אין תוספים יקבלו את התוצאה הרצויה ללא ביצוע תכנית תזונה בריאה בשילוב עם אימונים סדירים או תרגילים פיסיים.

קשה לקבל תוספת קיטון פטל טהורה וזה לא כל כך יעיל בניגוד הרזיה לטענות של החברות למכור את המוצר הזה תחת שמות שונים מפוארים. תודה שבאת ביקורות פטל קטונים זה.

Elma Wulandari

Elma Wulandari

Elma Wulandari is an expert on diet, fitness, and nutrition who actively campaigns for a healthy lifestyle by proper workout routine.
Elma Wulandari
קנה עכשיו »