היתרונות של נטילת טבליות קטון פטל – אבולוציה הרזייה

ברוכים הבאים הסקירה שלי – פטל קטונים, מוצר זה הוא קצת שונה ממה קטון פטל הרגיל שלי כי שלה יותר ויש לו יותר כדי לעזור לך משקל רופף לזרז את חילוף החומרים.

פתרונות הוליסטית – פטל קטונים יש בו מספר דברים שיעזרו לך הם נוסחו קניינית של 1200 מ”ג של פטל קטונים

אפריקאי מנגו – הוכח קלינית כדי לתמוך במשקל, להפחית שומן בגוף, ולשפר משמעותית את רמות הכולסטרול והסוכר בדם ללא כל תופעות לוואי בלתי רצויות. מפחית צמיחת תאי שומן ומגביר להתפרקות שומנים

פרי האסאי – מפחית כולסטרול במניעתו הרזיה

תמצית תה ירוק – תמצית תה ירוק הוכח מדעית כדי להפחית את הדלקת בגוף, להגביר את חילוף החומרים, ולעזור לך להרגיש שובע בין הארוחות.

Resveratrol – מקדם בריאות הלב ומפחית את רמות הסוכר בדם.

חומץ תפוחים – קלפ מדכא תיאבון – אלקליות לאזן את רמות ה- pH להסדיר משקל תקין

כל הדברים הללו נותנים את התוצאות הטובות ביותר כיוון שהעבודה יחד כדי לקדם ירידה במשקל ו מטבוליזם בריא.

אלו מגיעים קל לבלוע כמוסות וכל מה שאתה צריך לעשות זה לקחת 2 ביום. הם באים בקבוק 60 והם ארוזים היטב והם שולחים ממש מהר.

אני באמת אוהב אלה כי הם באמת שלמים במחיר פנטסטי. יש לי הרבה בעיות עם המשקל שלי מאז החל גיל המעבר ואני חושב מוצר זה באמת יכול לעזור לכל מי שעובר את זה או שאולי צריך להגביר את חילוף החומרים שלהם קצת.

מה הם פטל קטונים?

קיטון פטל הוא תרכובת ארומטית גדולה שנותנת פטל אדום ירומו החזק שלהם. הם נמצאים גם בכמויות קטנות אוכמניות וחמוציות. קטונים פטל הופקו סינטטיים המשמשים קוסמטיקה, משקאות קלים, גלידות ומזונות מעובדים אחרים. עם זאת, זה רק באחרונה הפך פופולרי כתוספת אובדן משקל וזכה לתשומת הלב הוא, המפורסמים בזמן התיקון קל ההרזיה הגדולה החדש!

למרבה הצער, ולמיטב ידיעתנו אף מחקר לא נערך בבני אדם כדי להוכיח את טענות הרזית “המדהימות” שנעשו על ידי חברות לייצור.

בניסויים שנערכו בחיות מעבדה הראו להגדיל בפירוק שומנים וגם להפוך את תאי השומן לשחרר יותר של אדיפונקטין הורמון. אדיפונקטין הוא הורמון המשתחרר על ידי תאי השומן והוא האמין לשחק תפקיד בוויסות חילוף החומרים ואת רמת הסוכר בדם רמות.

אנשים רזים יש רמות גבוהות יותר של אדיפונקטין מאשר אנשים שנמצאים שקלול יתר. רמות להגדיל כשאנשים מאבדים משקל. מספר מחקרים הראו כי אנשים עם רמות אדיפונקטין נמוכות נמצאים בסיכון גבוה יותר של השמנת יתר, סוכרת סוג 2, כבד שומני ומחלות לב אפילו עם זאת, התוצאות ראו בתאי שומן מבודדים חולדות לא תהיינה בהכרח זהה על בני אדם.

החדשות הטובות הן כי ניתן להעלות את רמות אדיפונקטין שלך על ידי פעילות גופנית! אז לחסוך זמן וכסף ולקבל מהכיסא שלך …

למרות תוספי קטון פטל, שהוסמכו על ידי ה- FDA (ולכן הם בטוחים כדי לצרוך את הכמויות המצוינות), זה לא אומר שהם מספקים את הטענות שהועלו על ידי יצרני המוצר. עד שיש מידע מבוסס ראיות על ההשפעה של קיטון פטל על ירידה במשקל, FTF מאמין שהם בזבוז של זמן וכסף.

במקום לתור אחר פתרון מהיר “גלולה”, מנסה לבצע שינויים קטנים קיימא. אם ברצונך לרדת במשקל או אם אתה רוצה להרגיש בריא stronger- להאמין בעצמך, ולעשות את זה בדרך הגיונית!

לחץ לקנות פטל קטון עכשיו!

מצרכי קיטון הפטל ו מינון

בדרך כלל מותגים יציעו אסטרטגית גלולת שני יום עבור תוספת של המותג הזה. כוח המינון גם נע בדרך כלל בין 100 מ”ג ל 500 מ”ג, בהתאם לספק הספציפי. יש הצעה זאת להתייעץ עם רופא עבור אנשים מסוימים המטבוליזם שלהם צריך להיות נזהר. כפי שהוזכר קודם לכן ה- FDA עשה לאשר את המוצר הזה הסמכת GRAS. עם זאת לוקחת כל דבר עולה עלול לגרום לסיבוכים. לכן חשוב עבור אחד כדי לעקוב אחר המידע בקפידה מסופק על ידי יצרנים.

דגימה של עובדות תזונה נפוצות פטל קטונים היא כדלקמן:

פטל קטונים – זה נהיה RIDs של ידיות האהבה שלך. זה גם מסייע לגוף שלך כדי לשבור שומן בקלות.

חומץ תפוחים – זה גורם לך פחות דאגה על הדיאטה שלך. יש לו את היכולת לחסום את הגוף של עמילן ופחמימות ומביאה אותה קלוריות.

Resveratrol – זהו סוכן למצוא ענבים ועוד מש’ ברה. הוא האמין לרזות הדמות. זה משפיע ישירות על חילוף החומרים של הגוף שלך.

Acai – עם האסאי, אתה תרגיש אנרגיה כל היום. זה מגביר את המערכת החיסונית ואת תפקוד חילוף החומרים שלך.

מנגו אפריקאי – מדכא את התיאבון. זה מגביר את ההורמון האחראי על דיכוי תיאבון. עם מנגו אפריקאי, אתה לעולם לא צריך ללכת על חטיף חצות שלך שוב.

תה ירוק – זה עוזר לך לרדת במשקל והגדיל את האנרגיה שלכם. זה עוזר פירוק שומן מהר.

מהן דרכים אחרות להגדלת רמות אדיפונקטין?

הנה כמה תרכובות ודרכים נוספות אשר יכול לעזור לך להגדיל את רמות אדיפונקטין:

אוכמניות מכילות Cyanidin 3-glucoside המהווה תרכובת נוגדי חמצון שמראה הבטחה דומה עם אולי עוזרים להעלות את רמות אדיפונקטין. אני אהיה מופתע אם רוב פירות יער אחרים לא יהיה מועיל גם כן.

כורכומין הוא צמח כי יש יתרונות מעניינים על הגדלת חמצון השומן והפחתת דלקת. הנה מאמר זה שווה להסתכל ממייק Roussell, PhD, על היתרונות של כורכומין. כי מה זה שווה אני חושב ד”ר Roussell הוא אחד מהחבר’ה החדה ביותר על במדעי התזונה בחוץ ומביא הרבה אמינות לשולחן.

אומגה 3 של משמן דגים כבר הביט במחקרים אחדים עבור מערכת היחסים שלהם לסיוע רמות אדיפונקטין עלייה. השפעות דומות נמצאו עם שומנים לא רווים כמו אלה שנמצאו אבוקדו, שמן זית, אגוזי מקדמיה, שמן שומשום, וכו ‘

ובטח אולי הדרך הטובה ביותר של כל כדי להעלות את רמות אדיפונקטין היא עם פעילות גופנית סדירה. זה משהו כבר הביט עם מחקר על בני אדם. היתרונות ברורים למדי, להעביר יותר ולשפר את רמות אדיפונקטין.

הוראות מינון

המינון המומלץ הוא כמוסה אחת פעמיים ביום, עבור סכום כולל של 1000 מ”ג של קטון פטל. זה מספיק כדי להיות אפקטיבי תוך שמירה בטוחה. תוספי מזון אחרים רבים מספקים רק עשירית מסכום זה, מוביל לצרכנים לבזבז כסף על מוצר לא יעיל. מחקר Verified פטל קטון מספק את הכמות האידיאלית עבור סיוע בירידה במשקל.

Pros

 • אין ידועות תופעות לוואי, ולכן הם בטוחים לחלוטין.
 • ראה תוצאות מהירות קטנים כמו 1-2 שבועות.
 • עוזר הרזיה סיוע.
 • עזרה להשיל עד 7 ק”ג של משקל בשבוע.
 • מאיץ את חילוף החומרים שלך.
 • המרת שומן לאנרגיה, כך אתה מרגיש פחות עייף ותשישות.
 • מגביר ליפוליזה.
 • שחרר יותר אדיפונקטין.
 • במקרים מסוימים הראו גידול בצמיחת השיער כשהשתתף קטון פטל.
 • יש יכול להיות גם שיפור גמישות העור עבור מראה צעיר יותר.

חסרונות

 • על מנת לרכוש מוצרי קיטון פטל איכותי 100%, אתה צריך לצפות לשלם בכל מקום בין 40-80 $ לבקבוק. זה עלול להיות גבוה מדי עבור אנשים נאבקים כלכלי.
 • מוצרי קטון פטל זול עדיין יכול לספק תוצאות אך עשויים מחומרים באיכות פחותה והם נמנעו בטוחה.
 • היו כמה ראיות אנקדוטליות של קיטון פטל גרימת פעולות מעיים רופפים עבור חלק מהמשתמשים אבל זה עלול להיות רק הוכחה כי התוסף עובד כמו הבזבוז מהפירוק של שומן יש ללכת לאנשהו.

האם יש תופעות לוואי אפשריות?

קשה לומר כמו יצרנים רבים יש גרסה משלהם של נוסחה זו. כמה להוסיף מאפייני שריפת שומן מיותרים כגון ממריצים נוספים או קפאין. כמה מותגים שעלו הכוללים קפאין נוסף יש לשקול בזהירות כדי למנוע תופעות לוואי אפשריות. הוספת קפאין למוצר הרזיה אין צורך ומותגי תפקוד אלטרנטיביים יכולים לממש מטרה זו לקרות. גורמים חשובים נוספים שיש לקחת בחשבון הוא אם המותג מגיעים ממקור מוצק.

כמו כן בשל האופי של דמיון מוצרים זה עם synephrine, קיימת אפשרות לכך להוביל עצבנות ואת קצב לב מוגבר. אמנם לא מחקרים לכך עדיין יש כמה עדויות אנקדוטליות להציע זה עשוי להיות גורם. לכן מעלה את האמונה כי יש להקל לתוך מוצר זה כמידע יותר עדיין נדרש חוות דעת אחראית.

מותגים אחרים עשויים רק להציע פטל קטונים בתור לעמוד לבד ואז הוא הופך להיות חשוב להבין את איכות תהליך הייצור. לדוגמא מותגים מסוימים אינם מגיעים ממתקן GMP מוסמך, GMP כלומר תהליך הייצור כבר נתפס קרקע בטוחה לעיבוד. זה יכול להיות מסובך צורך לחקור את המוצרים הטובים ביותר הכוללים מרכיב זה.

כאשר מסתכל על אחד המוצרים הכי המדורג יכול להעיד ממקור טוב של תוספת חינם תופעת לוואי.

לחץ כאן פטל קטון להזמין עכשיו!

עלות ערבות

ירידה במשקל ואופטימיזציה בריאות יכול לקחת זמן. לאחר אספקה ​​נאותה של תוספת שומן שריפת מקלה להישאר על המסלול. מחקר Verified פטל קיטון תמצית זמינה אחד, שלוש ואספקה ​​של שישה חודשים. מה יותר, יש חיסכון משמעותי כאשר קונים בכמויות גדולות. כאשר אתה קונה את אספקת שישה חודשים, אתה יכול לחסוך סכום כולל של 66%. בקבוק אחד, אשר הוא אספקה ​​של חודש, יעלה לך 48 $. אספקה ​​של שלושה חודשים תעלה לך 98 $, בעוד היצע של שישה חודשים יעלה לך 142 $. אתה יכול בקלות לקנות את המוצר הזה באינטרנט באמצעות אתר האינטרנט של היצרן.

מצאנו את המחקר Verified מבטיח להיות אחד הטובים קיים בשוק. הם מציעים ערבות כסף בחזרה מלאות למשך שנה אחת לאחר רכישת המוצר. כל שעליך לעשות הוא להחזיר את התוספת, המשמש, ריק או ‘לא נפתח לקבל החזר מלא. מדיניות זו משקפת את האמון של היצרנית בתמצית קיטון הפטל שלה ומאשרת לשלנו.

פסק דין סופי

מסתבר שיש כל כך הרבה תוספי הרזיה בחוץ באמצעות קטון פטל, כל הטענות חזק עושה על הכוח שלהם כדי ליצור אפקטים ירידה משמעותית במשקל. בהתבסס על הערכתנו כל גוף פטל קטונים באמצעות פרטים שמצאנו נגיש, אין שום דבר ייחודי על התוספת במשקל הזה. אנחנו לא השתמשנו בזה בעצמנו, כך שאנחנו עדיין יכולים לתת לו את היתרון של הספק. אבל בהתבסס על החוויות שלנו, קבלה ללקוח על כל תוספי משתמשות קיטון פטל מעורבבת לשלילית. לפיכך, אינם רואה כל דבר מתרגם להיות חדשני על המוצר הספציפי הזה. אתה כנראה לא רואה שום תוצאות משמעותיות עם זה.

מכיוון שמדובר רק לדעתנו, אנו מייעצים לך לפנות לרופא ולבקש אותו / אותה על היעילות של קטון פטל כסוכן הרזיה. חוץ מזה, תזונה נכונה ופעילות גופנית קבוע הן השיטות רק הוכחו כי הן טבעיות, בטוחות ויעילות לירידה במשקל, אז אולי כדאי לשקול את זה גם כן. תוספי הרזיה, אשר טוענים כי הם יכולים לגרום לך לרדת במשקל מבלי לדרוש ממך לשנות את הדיאטה שלך ואת אורח החיים כלליים שנראים טוב מכדי להיות אמיתי.

Elma Wulandari

Elma Wulandari

Elma Wulandari is an expert on diet, fitness, and nutrition who actively campaigns for a healthy lifestyle by proper workout routine.
Elma Wulandari
קנה עכשיו »