הפסד תוכנית משקל תזונה עם פטל אבולוציה הרזייה

תוספת קיטון פטל מנוצלת כפריט לירידה במשקל עבור השומן שלה בוער למגורים. זהו חומר פנולי טבעי. השפה של החומר הוא 4- (4-hydroxyphenyl) butan-2-אחד. קיטון הפטל הוסר בעיקר פטל אדום. המקורות האחרים של המתחם הזה הם חמוציות, אוכמניות, אפרסקים, ריבס וגם קיווי. פטל אדום ליצור בעיקר באירופה, צפון אפריקה ומרכז אסיה. הוא מכיל כמות קטנה של קטון פטל. אנחנו בהחלט להשיג 1-4 מ”ג מהסרת 1 ק”ג. הפרי כולל גם כמה חומרים מזינים חשובים כגון בטא-קרוטן וויטמינים A, E, כמו גם ג תוספת קטון פטל הטוב ביותר צריך להיות 100% טבעי. בנוסף, זה לא חייב להיות מורכב של מרכיבים מלאכותיים. אתה גם צריך להתאים כי הוא מיוצר במעבדה כי הוא FDA נרשם וכן מיוצר בהתאם לתקני מחמירי מזון ותרופות.

קיטון הפטל הוא הודה גם עבור הריח היעיל שלה. זו הסיבה, מפיק רב מנוצל אותו במשך זמן רב מאוד בכמה מזונות (מתוקה, משקאות מוגזים, גלידה), קוסמטיקה (כמו סבונים), ואורות נר. מטבע הדברים הסיר קטון יכול להיות יקר מאוד. רק לאחרונה סביב 2012, הם הפכו לפופולריים כתוספת שריפת שומן. בשנת 1965, מינהל המזון UNITED STATE והתרופות (FDA) מסווג קטון פטל כמו בדרך כלל הודה כפי מאובטח (GRAS) עבור כמויות קטנות מנוצל כדי לטעום מאכלים.

בדיוק מהו פטל קטון וגם?

פטל קטון פלוס הוא תוסף אחר על ידי קידום הרזייה, חברה בעלת אמינות חיובית בשוק תוספת ניהול משקל.

המטרה הבסיסית של פלוס קטון פטל היא להמיס שומן מתוך הכנעת הרעב והעלאת דרגות כוח. זה עושה שימוש בכח של פטל קיטון, מהות כי הוא פופולרי עבור הטבות ההרזיה שלה, יחד עם שמונה מסירה שונה אחרת כגון פרי האסאי, תה ידידותי לסביבה כמו גם תמצית מנגו אפריקאית. זה מספק פלוס קיטון פטל נוסחא חזקה יותר מאשר רוב התוספים מבוססים קיטון פטל השונים אחרים.
זוהי תוספת בולטת מאוד, שקוראים את המוצר קטון פטל העדיף ביותר בשוק עם מעל למיליון צרכנים בבריטניה לבדה. עם 9 מרכיבי הרזיה הוא תוסף הרזיה חזק, וגם במחיר הסביר שלה, כמו גם דירוגים חיוביים משמעותיים ועדויות, פטל קיטון וגם הוא מובילת שוק.

קבלו פטל קטונים עכשיו!

קטונים פטל הסתיימו למעשה להיות פופולרי להפליא חפש גם מרכיב הרזיה טבעית אשר מספקים תוצאות חיוביות עבור יחידים משמעותיים על ניהול משקל. כי תוספת זו משלבת את זה עם מגוון רחב של superfruits כל אחד עם היתרונות המבוססים היטב שלהם, עושה פטל קיטון פלוס נוסחא יעילה.

התוספת לא אמורה להפעיל את כל השפעות שליליות של רוב העצום של אנשים כפי שהוא פריט לגמרי טבעי. זה בכל זאת יש אחוז רמות גבוהות של קפאין שאמור להישמר בחשבון על ידי מי הם קפאין רגיש.

פטל קטון פלוס תוכנן למעשה למשוך תשומת לב מן תוספי הרזיה קטון פטל שונים אחרים על ידי שילוב המרכיב העיקרי זה עם מספר מרכיבים אחרים, הרחבת הדרך שנדרש על שריפת שומן. פטל קיטון וגם מצהיר להיות מסוגל:

שפר מעלות אנרגיה, כדי לוודא כי אתה מרגיש עודד יותר להיות אנרגטי אימון

להכניע את התיאבון ואת התיאבון, מה שמרמז לך לאכול פחות וגם לא להתמודד עם התשוקה לאוכל בין המנות

יזום לשרוף שומן על ידי שיפור קצב חילוף החומרים

ספק אנטי-אוקסידנטים חיוניים לבריאות משופרת בכלל, עם השימוש של מספר רכיבי superfruit

מציע כספת 100% כמו גם דרך טבעית של השגת התוצאות הללו, ללא תופעות לוואי

פטל קטון וגם הופק למעשה להיות חסרת סיכון לחלוטין לשימוש לטווח ארוך אשר יכול להיעשות שימוש על ידי גברים ונשים כאחד ללא אילוצים. הוא לזכור כי תוספת העובד האידיאלי כאשר עשו שימוש עם תכנית דיאטה מעשית, כמו גם כשעושה אימון רגיל, כמו את ההשפעות של התוספת משופרות.

בין הדברים החשובים שבאמת בולטים כשאתה ראשון לראות באתר האינטרנט העיקרי היא ההצהרה כי למעלה ממיליון אנשים בעצם כרגע רכשו תוספת זו. זה גרם פטל קטון פלוס תוספת קטון פטל הנמכרים ביותר בבריטניה. אמת פריט זה מראה עד פופולרי ומצליח בהחלט מעודד. מובהר מיד בדיוק מה ואיך בדיוק תוספת זו מתכוונת לסייע לאנשים לרדת במשקל: על ידי שיפור רמות האנרגיה והפחתת רעב בעוד באותו זמן, שריפת שומן. וגם הוא עושה זאת באמצעות נוסחה של שמונה מרכיבים אובדן שומן, בתוספת קטון פטל.

ישנם פרסום ברור או מסובך ושיווק כשזה נוגע פטל קטון וגם; כל אחד הרכיבים מוצגים בצורה ברורה וכך גם התוצאות המעשיות ומציאותיות שניתן לצפות לראות, בניגוד מוגזמי פרסום ובאז שיווק כמו אז בדרך כלל יכול להחזיק נכון עם פריטי שריפת שומן.

אודות פטל קטון

קטונים פטל (ר.ק.) הם התרכובות הכימיות המציעות פטל הניחוח המפתה שלהם. וכאשר קטונים שאובים פטל, הם יכולים להיות מנוצלים כדי להוסיף ניחוח וטעם לנקודות כגון קולה, גלידה, וקוסמטיקה.

אבל הבאזז כי יש לשים קטון פטל באור הזרקורים הוא תביעת ביטוח כי פטל תוספי קטון יכול להתמוסס בשומן להימנע מעלייה במשקל – גם כאשר הוא מתמודד עם דיאטה עתירת שומן. עם זאת הם יכולים לעשות את זה באמת?

הפתרון הוא שאף אחד לא יודע. מומחים מציינים כי השקעה בכל מקום בין 12 $ ל 20 $ במיכל של תוספי קטון פטל מסתכמת עד קצת יותר מאשר משאלת לב. דבר שעשוי או עלול לא להיות מסוכן.

לחץ לקנות פטל קטונים עכשיו!

בדיוק מה המדע הברית

לא היו מחקרים האדם למעשה עד כה על תופעות וניהול המשקל של קטון פטל.

המחקרים רק על ההשפעה של קטון פטל על שומן הם קומץ של מחקרים בבעלי חיים. המחקרים תוקנו -10 עד 15 השנים האחרונות. המדען בדק את ההשפעה של קטון פטל על חולדות, עכברים למחשב, ארנבות.

ישנם גם כמה מחקרים על השפעת קיטון פטל על תאים מופרדים במבחנות. עם זאת אין דרך אחרת לדעת אם בדיוק את אותן התוצאות בהחלט להיווצר אצל אנשים.

ההתרגשות על היתרון הפוטנציאלי קלה להבין. בשנתי ה מחקרי מחמד, קיטון הפטל להופיע לשנות את חילוף חומרים של בעלי החיים. לכן, החיות היו:

Speed-up בטיפול שומן
הפחתת הצלוליט, במיוחד בכבד
במחקרי המחמד, קיטון הפטל הופיע גם להשפיע על הייצור של סוכנים הורמונליים מסוימים המגבירים את יכולת הגוף לשרוף שומן.

אבל אם קיטון פטל בהחלט יהיה אותה ההשפעה על חילוף חומרים, כמו גם ייצור סוכן הורמונלית בבני אדם לא נחקר.

עד שהוא, מקצוע להצהיר שאתה הרבה יותר טוב ממני שמירת המזומנים שלך. במקום זאת, להתרכז תכנית תזונה בריאה, מאוזנת היטב אימון שיגרתי. שני אלה נחשפו להיות שיטות יעילות לטפל במשקל.

הרכיבים פטל קטון פלוס

מהות פרי האסאי

זה גם מתאים לאלה הדורשים הסרה כמה משקל. מהות Acai Berry משמשת יחד עם קיטון פטל פלוס כתוצאה למרכיביו הטבעיים. מלבד בשימוש כמשתנה הפחתת משקל, זה גם נעשה שימוש כתרופה כי מגבירה את המערכת החיסונית של הגוף. זה עוזר למניעת קשיי גוף בכמה בגלל הפשטות שלו.

הסר תה ירוק

התה ידידותי לסביבה הוא חשב על כצמח מרפא. הוא מכונה לעתים קרובות כמו אנטי-אוקסידנט הטבעי. אחת הפונקציות העיקריות שלה הוא להבטיח כי אדם לא לקבל את סיבוכי כולסטרול הגבוהים. בשנת גלובוס הימים זו, כולסטרול נחשב הסכנה העיקרית בקרב הרבה אנשים. עם כניסתה של תה ירוק, הכל טוב שכן הוא דרך קלה שאינה דורשת מידה רבה של מתכונים מסובכים.

קָפֵאִין

הרמות הגבוהות של קפאין מוצעות בקלות ברחבי עולם, כמו גם זה גם במהירות נגיש. זהו חיוני Energizer חיוני בגוף בהתחשב בכך שהיא מבטיחה כי אדם תרגילים לתקופה משמעותית של זמן. זה מועיל במיוחד כשאחת יש את היכולת להמיס הרבה קלוריות, גורמת לירידה במשקל. יתר על כן, הוא מבטיח כי הגוף ממשיך להיות פעיל במהלך יום הקטנת הסיכוי לחלות.

מנגו אפריקאי

בנוסף זה נלקח בחשבון על מנת להיות בריאים מאוד, המנגו האפריקאי מבטיח כי הגוף רוכש את קצב חילוף חומרים הדרוש, וגם מסייע למניעת קבלת שומנים מיותרים המבטיחים את השומנים בגוף הם על השק. זה מבטיח שאדם רוכש את המכונה עבור במשקל על ידי שריפת השומנים המיותרים.

תמצית אצות ים

תמצית האצות נחשבת חיוני בשל החומרים שלה. משמה, הוא מוסר מן הים וגם עשיר יוד. אחת יוד לגבי בפרט היא שזה מסייע מתכווץ השומנים, ולכן, הסר האץ הוא משמעותי במערכת הגוף. זה עוזר להפחית את שומני הגוף וגם אם כן הוא חשב על כמו שריפת שומן תוספת.

לחץ כאן פטל קטונים עכשיו!

Pros

  • פחות יקר לעומת פריטי שריפת שומן אחרים
  • מתאים לצמחונים וגם טבעונים
  • אין מיקס קניינית

חסרונות

  • אין שום סוג של בדוקות thermogenics כגון תה ירוק או קפאין
  • אין שום מדכאי תשוקות בדוקות
  • ישנה בהעדר הוכחה לקיום במקרים של קטון פטל עובד צורבי השומן
  • בגלל היעדר המחקר אנושי תופעות הלוואי האפשריות של קיטון פטל עדיין לא מזוהות

דרכים לעשות שימוש

קח 1-2 כדורים על בטן ריקה על ערות עם כוס מלאה של חצי מים שעה לפני הארוחה בבוקר.

קח 1-2 גלולות נוספות 30 דקות לפני ארוחת צהריים עם כוס מים מלאה. קח חצי שעה לפני ארוחת ערב 1-2 כמוסות סופיות עם כוס מלאה של מים.

כדי לנתח התנגדות מומלץ לאכול 1 כמוסה 3 פעמים ביום 7 הימים הראשונים. DO NOT לעלות 6 כדורים בכל יום.

השפעות לוואי פטל קטון פלוס

המשרד במיוחד מציין כי פטל קיטון וגם הוא טבעי לחלוטין, כמו גם אינו מפעיל את השפעות שליליות. כל אחד החומרים הפעילים הם תמציות טבעיות מפרות או צמחים, כך נלקחים בחשבון קל על הגוף. אף על פי כן, אנשים שרגישים לקפאין יש להבין כי כמות קטנה של קפאין נמצא פטל קטון פלוס.

אין לחרוג המינון המומלץ של פטל קיטון וגם, ונשים הרות או מיניקות, אנשים מתחת לגיל 18, לבין אלה עם בעיה רפואית צריכים לדבר עם הרופא שלהם לפני עשיית שימוש פטל קיטון פלוס או תוספת אחרת.

מעוניין לבקר בחנות שלנו פטל קטונים עכשיו!

שתי כמוסות יובאו יומי: גלולה אחת בכל ארוחה בבוקר וגם גלולה אחת יותר בארוחת הצהריים. התוצאה לוקח 200mg של פטל קטון בכל יום שבו הוא מנה היום-יום המוצעת.

שיפוטנו

פטל קטון Pure משתמע להיות “פלא מרכיב אחד”, אך נראה שיש כמה בעיות עם זה.

למרות שאין תערובת בלעדית, פריט זה אינו מורכב כל אחד thermogenics הטבעי המוכח כמו תה ידידותי לסביבה או קפאין. כמו כן לא צריך שום בדוקות מדכאי תשוקה טבעיות.

המרכיב היחיד מבער שמנים זו מכילה אין הוכחה מאחורי זה יעילות ככלי עזר שריפת שומן. לא חל שום מחקרי אדם שיכול לספק הוכחה כי פריט זה הוא יעיל כשזה נוגע שריפת שומן. כמו כן, כתוצאה של העדר מחקר האנושי תופעות הלוואי פוטנציאלים של קטונים פטל עדיין לא מזוהות.

המספר המינימאלי של צרכן זמין מעריך בחוץ היו מעורבב גם לא לשכנע אותנו כי פריט זה עושה בדיוק מה שהוא קובע על גבי האריזה.

בהתבסס על המלצה כללית זו, הייתי מציע פריט זה עני 1 מ 5 כוכבים. אנחנו לא ממליצים לרכוש מוצר שבו המרכיבים שלא אושרו להשיג בדיוק את מה שהם טוענים לעשות.

קנה עכשיו »