הרזית חלץ Forskolin טהורה – מאוד זול

כמוצר מספר אחד שלנו עבור forskolin, חלץ Forskolin Pure ידי LiveWell Labs עבר את מבחן איכות, עלות, ביקורות של לקוחות, אחריות ושירות לקוחות. אם אתם מחפשים מוצר forskolin סקר לצרכן תומך באופן מלא חלץ Pure Forskolin ממעבדות LiveWell. מוצר זה מקבל גושפנקא שלנו.

אם אתה כבר מחפש תוסף שיכול לעזור לך מאמץ לזרז את חילוף החומרים שלך, להגדיל התרמוגנזה בגוף שלך כדי להמיס שומן בכל מקום ייתכן שהיא מוסתרת, ולתת לך את כוח הרצון הנוסף שאתה צריך לשלוט התיאבון טוב יותר ואת התשוקה שלך – כל שלילי מבלי להשפיע הבריאות הקצרה או לטווח ארוך שלך – אתה כבר אין ספק נתקל בהבטחות של Forskolin Pure לירידה במשקל.

100% זה תוספת טבעית מבטיחה להציע סוג של ירידה במשקל ושינוי משחק תוצאות שאתה כבר מחפש כל זאת תוך ביטול תופעות לוואי המסוכנות ייתכן שיהיו לו להתמודד עם בעת שימוש תוספי הרזיה המבוססת כימיים.

יש לקוות שעד שתסיים עם סקירת Forskolin Pure מהירה זה שאתה מבין את היתרונות הגדולים שיש לדעת על מוצר זה, כמו גם – או אם זה לא יעזור לך באמת לרדת במשקל, ולאחר מכן לשמור על המשקל כי ההנחה שלך גוף אחת ולתמיד!

מהו Forskolin?

שחולצו מן forskohlii צמח Coleus, forskolin הוא תרכובת כימית אשר נמצאת בשימוש במשך מאות שנים בצורות שונות של רפואה טבעית. אתם עשויים לשמוע אותה גם התייחס לסירוגין לפי שם מפעלה או כפי borforsin, coleus, forskohlii או coleus barbatus.

מבחינה היסטורית, forskohlii Coleus נעשה שימוש ברזיל, מזרח ומרכז אפריקה, הודו, ומדינות אחרות באסיה. זה אמר לעתים קרובות כדי להיות חלק חשוב ברפואה איורוודית, מדע הריפוי בת אלפי שנים המתמקד שלמות ובריאות הגוף כולו. Forskolin כבר משמש לטיפול בבעיות לב, הפרעות עיכול, נזק לעור (כגון כוויות או חתכים), מחלות עור (כמו אקזמה ופסוריאזיס), זיהומים בדרכי השתן (UTI), אסטמה ותנאים שונים אחרים.

לחץ כאן Forskolin להזמין עכשיו!

לאחרונה, זה שיחק תפקיד חשוב במחקר המדעי בגלל יכולתה להפעיל הצטברות cAMP. (15) מה זה אומר בדיוק? ובכן, cAMP (או monophosphate אדנוזין המחזורי) הוא “שליח שני” כי תהליכים ביולוגיים שונים משפיע. שליחים משניים אלה אחראים עוזרים לתאים שלך להבין איך לעבד את המסרים של שונות “שליחים ראשונים,” כמו אפינפרין או הסרוטונין. שליחיו הראשונים להתחיל תהליכים תאיים, ולאחר מכן שליחים משניים לשמש מתרגם בתהליכים תאיים בתוך הגוף שלך.

הפעלת המחנה חשובה כי cAMP עוזר לווסת את רמת סוכר בדם ורמות חילוף חומרים של שומן.

איך זה עובד?

אדנילט ציקלאז Enzyme מופעל על ידי forskolin. חלבון זה מעורב הם נשאו שלטים עליהם חומרים מחוץ לתא, אל פן תא דרך קרום התא. המחנה הוא שליח חיוני בתהליכים ביולוגיים רבים. זה אחראי על העברת השפעות של הורמונים כמו אדרנלין, אשר לא יכול לעבור דרך קרום התא, אל פן התא. בהמשך אותו חלק במחזה בניהול סוכר, גליקוגן וחילוף החומרים השומנים.

היה רק ​​מחקר מדעי אחד שווה ביקורת כי כבר מודפס בכתב העת המדעית, לחזור לבמה. מחקר זה הוכיח השפעה משמעותית על גברים עודף משקל והשמנה. כמו כן, זה העלה את רמות הטסטוסטרון בסרום ומסת העצם טהור אצל אנשים הסובלים מהשמנת יתר ומשקל עודף. אחד צריך לקחת ההערה כי המחקר נערך רק על בחורים! רק אחד מחקר מדעי הוא ללא ספק לא נאות מספיק כדי לבסס את אמינותו של מוצר כתוסף תזונה.

היתרונות של Forskolin

בסיוע הפחתת משקל

בנוסף נמס השומן בבטן עקשן, תמצית Forskolin מגביר ייצור הורמון בלוטת התריס. כתוצאה מכך, חילוף החומרים של הגוף מקבל דחיפה פנימית יותר קלוריות נשרפות בתהליך.

כאשר אנטי-ברקית בשימוש פנימי & חיצוני

גלאוקומה היא הגורם מספר אחת לעיוורון קבוע בעולם, על פי MedicinePlus. מחקר שנערך לאחרונה על שימוש בטיפות עיניים עם 15g של Forskolin על מחלת הגלאוקומה סיכם מגמה חיובית.

הקבוצה החשופה העשב ברפואה שלהם הבחינה הפחתת 20% בלחץ פנימית-עין לאחר 40 ימים.

ניהול לאלרגיה

שימוש נוסף של Coleus Forskolii מסתמך על טיפול לתגובות אלרגיות. מחקר אחד מראה את האפקטיביות של הרזיה שלמה זו על הלם אנפילקטי בבני אדם. חוקרים מצאו כי אלמנטי Forskolin להקטין את כמות האלרגנים בזרם הדם במהלך הרגע המכריע. זה מציין כי קטרי ריאות להגדיל לאחר צריכת המשלים שלה, מה שהופך תוספי הרזיה זה מאוד יקרים עבור חולי אסטמה.

תמיכת מערכת לב וכלי דם בריא

יש Coleus Forskolii השפעה ישירה על הפחתת רמות לחץ הדם. ישנם מחקרים רבים שנעשו על השפעת תוספת הרזיה טבעית זו על התחדשות רקמות לב בחיות גוססות. זה ממריץ של האנזים שריר הלב, אשר שוכן בתוך תא הלב. Forskolin עובד על ידי הפקת פעימות לב חזקה והרחבת כלי דם. בעשותו כן, לחץ דם זורם באופן שווה, מבלי לפגוע בלב.

תמיכה בתפקוד הורמונלי תקין

Coleus Forskolii הוא תוסף טבעי הרזיה שיכולה לתמוך פונקצית ההורמון הרגילה שלך בצורה עדינה. תוספי Forskolin בעיקר לעניין מחפשי ביצועים גבוהים, שרוצים לגרום לשרוף שומן באופן טבעי, תוך שמירה על מסת שריר. למרות, נתון הנטייה הטבעית שלו כדי לשפר את תנאי סמוי, Coleus Forskolii עשוי גם לעזור לך בדרכים הבאות:

  • תמיכה הרגלי שינה בריאים
  • לשפר את העיכול
  • גדל פעילות שריפת שומן בריא
  • תמוך בדרכי השתן
  • תמיכת רמות טסטוסטרון בריאות
  • שפר את רמות האנרגיה

כיצד להשתמש Forskolin

Forskolin ניתן למצוא בצורות שונות. Over-the-counter אבקת forskolin זמין בצורת תוסף. זה יכול להיות גם שנקבע בצורת אבקה באמצעות משאף (לאסטמה) או מוזרק ישירות לתוך העין כחלק משטר טיפול בגלאוקומה.

כמו תוספי רבים המשמשים בדרך לירידה במשקל, יש הרבה חברות irreputable למכור מה שהם טוענים שהם תמצית forskolin כי הם מסוכנים ומכילים מרכיבים ללא שם. המלצתי forskolin טהור אם תבחר לנסות את זה בעצמך. מטעמי בטיחות, חשוב תוסף רכישה רק מחברות מהימנות, עקבו אחר הוראות מינון בזהירות ולקחת תוספים אלה תחת פיקוחו של הרופא שלך.

רק רופאים יכולים לרשום forskolin בשאיפה או תוך ורידי. אם אתה מאמין טיפולים אלה עשויים להועיל לך, ראה הרופא שלך.

ביקורנו חנות Forskolin עכשיו!

האם זה בטוח

אם היית שם לב העולם של תוספי הרזיה עבור כל כמות של זמן אתם כבר ודאי למדתם כי יש קומץ של תוספים כי הודח לחלוטין לשימוש בארצות הברית בגלל המסוכן ואף קטלני בפוטנציה תופעות לוואי שהם גרמו תוך לעזור לאנשים לרדת במשקל.

אפדרין הוא העבריין הכי גדול, וזה כבר נאסר לשימוש עבור יותר מ 10 שנים – אבל הרבה הסטיגמה אפדרין הביא לעולם במשקל תוספת נשארה.

למרבה המזל, בניגוד אפדרין (והרוב המכריע של קוקטיילים כימיים מעשה ידי אדם אחרים בעולם ההרזיה), אתה אף פעם לא להיות תופעות לוואי מסוכנות derailing בריאותך או הבריאות שלכם כאשר אתם בוחרים להשתמש Pure Forskolin.

כפי שהדגשנו לעיל, זאת נוסחה כל-טבעי 100% של מרכיבים טבעיים בלבד – סוג של מרכיבים שאינם עומדים להמיט הרס על הגוף שלך, את סוגי החומרים שאינם הולכים לחשוף אותך מסוכן תופעות לוואי באות סוגי חומרים שניתן להשתמש בקביעות מעכשיו עד הסוף לנצח מבלי להתפשר בדרך הגוף שלך מרגיש או בריאותו לטווח הארוך אתה מקווה ליהנות.

הוא אינו מקבל הרבה יותר טוב מזה!

תופעות לוואי?

תופעות הלוואי השכיחות ביותר Forskolin על ירידה במשקל היא שלשול מתון. זאת בשל תנועת peristalsis מוגברת במערכת העיכול במהלך עיכול מואץ.

האפקט של Coleus Foskolii על קצב חילוף חומרים, מאפשר למזון לעכל בקצב גבוה, ובכך ממגר פעילויות מפרישים. בנוסף, השימוש של תוספת במשקל זה על אנשים עם רמות לחץ דם נמוך באופן טבעי. כחלק למטרות רפואיות עתיקות, Coleus Forskolii יכול להוריד את לחץ הדם אצל אנשים עם בעיות לחץ דם.

מי שמחפש לייצב הרשומים מעל הממוצע שלהם רמות BP יכול להפיק תועלת שיפור הרזיה זה. עם זאת, לכל אחד חווה התקפי תת לחץ דם (BP מתחת 90 ​​סיסטולי / דיאסטולי 60) אמור להיות עייף לצרוך תוסף זה ירידה במשקל.

משתמש סקירת המלצות

“חיכיתי חודש לעשות את הסקירה שלי ואני חייב לומר שאני לוביתי די. אני פשוט כבר לוקח שני כדורים אלה ביום אבדתי 9 קילו, אפילו בלי שינוי שגרת הדיאטה או פעילות גופנית שלי. כפתור הג’ינס שלי בלי להילחם שוב!” – ג’רי G.

“אני אוהב את זה! זה כל כך קל לשימוש. אני פשוט לוקח את זה עם התרופות הנורמליות שלי. זה ממש עזר עם השומן בבטן נוסף כי כבר מסתובב סביבי במשך שנים. ניסיתי כל דבר, החל כפיפות בטן אל דיאטת האשכוליות. זה עזר לשמור מדי ההשתוקקות משם. מוצר נהדר! האם לקנות שוב !!” דניאל ג

“צוות שירות הלקוחות ממש עזר לי הרבה. היה לי המון שאלות מאז יש לי הפרעת בלוטת התריס. הרופא שלי אישר את תוספת למרות ואני חייב להתחיל שלי קצת יותר משלוש וחצי לפני שבועות. איבדתי 11 פאונד עד כה. זה רק התחלה אבל זה ההתחלה החדשה שלי.” סלינה L.

קנה עכשיו Forskolin!

“רק לקנות את זה ולנסות את זה. יש לך מה להפסיד אבל השומן יושב על … הבטן שלך. זו הייתה מחשבתי כאשר לבסוף החלטתי לנסות את זה. אני כל כך שמח שעשיתי. ראיתי את הירידה בהיקף בעקביות וזה המוטיבציה הייתי צריך להמשיך לעולם אל תוותר על עצמך אתה יכול לעשות את זה “-… סטייסי M.

סיכום

הרזיה Forskolin צברה פופולריות העובדה שהוא הועלה בדרגה ציין לנהוג ולשפר הרזיה. במחקרים במבחנה הראו כי Forskolin מגרה ליפוליזה, המהווה את השבירה מטה של ​​שומנים בתאי שומן. היסטורית forskolin כבר לדרגת הרזיה ומאז משמש לטיפול במצבים של עלייה במשקל.

בנוסף, חוקרים ומדענים במכללה לרפואה של אוניברסיטת פן סטייט מצאו גם כי אנשים רבים הסובלים מהשמנת יתר יש נמוך יותר מאשר הייצור cAMP נורמלי. רמה נמוכה זו של cAMP הראה בתחילה הכוח forskolin יכול להיות נהיגה במעלה ייצור מחנה forskolin לירידה במשקל.

בהתבסס על ממצאים אלה במחקרים במבחנה, מדענים שערו כי Forskolin עלול להיות סוכן הרזיה יעיל, במיוחד עבור אלה עם הפקה ברמת cAMP מופחתת. היו יותר ראיות לכך הראו ירידה במשקל בשל העובדה כי forskolin שפר את רמות cAMP בחולים שנהלו את ניסוי ההרזיה.

Elma Wulandari

Elma Wulandari

Elma Wulandari is an expert on diet, fitness, and nutrition who actively campaigns for a healthy lifestyle by proper workout routine.
Elma Wulandari
קנה עכשיו »