מה כדאי לקחת קטון פטל כדי לרדת במשקל

מהן פטל קטונים?

שאלה טובה להתחיל עם. זהו בעצם המתחמים שנותן פטל ירומה שלהם באופן מפתיע הוא לא מוצר חדש נמצא גם. זה נעשה שימוש כמרכיב טעם בשמים במשך זמן רב. זה רק עכשיו אחרי כמה ניסויים מדעיים, אנחנו מתחילים לממש את הפוטנציאל שלה כתוספת אובדן משקל.

מי עושה את זה?

יצרנים מסוימים למכור את המוצר הזה בתור עצמאי, אחרים כוללים אותו לתוך תערובות הנוסחה לירידה במשקל שלהם. חשוב להיזהר עוצמת המינון כמו חברות להשתנות מגבוה מיליגרם נמוך משמעותית של תמצית זו. כמו כן בשל האופי של עיבוד, אחד מקבל גרסה סינתטית של פטל קטונים. לכן אחד צריך לעשות את המחקר שלהם כדי להבטיח אחד יקבל מותג באיכות גבוהה שנועד להתאים תכנית הדיאטה של ​​אחד.

פטל קטונים רכיבים עיקריים

המייג’ור המרכיב היחיד הוא פטל קטונים כי לבד הוא מספיק בשבילך כדי לרדת במשקל במשקל ביעילות. הקפסולה מכילה מרכיבים צמחוניים ניתן לצרוך בקלות על ידי אף אחד. כל החומרים הם 100% טבעיים ויש להם תופעות מינימום או לא צד.

קנה עכשיו פטל קטון!

האם פטל קטון באמת עובד?

לצורך מאמר זה, בחרנו לבחון אחד המותגים המובילים של תוספת קטון פטל, פטל קטון הפרוע. ייצר בבריטניה, אותו לאחד הנוסחות הטהורות בשוק, ולכן בחרנו בו כדי ללמוד יותר מקרוב. קיטון הפטל בנוסחא שלה בשילוב עם מספר מרכיבי שריפת שומן חזקים אחרים, תומכות הרזיה בכמה דרכים. בנוסף עוצמה גבוהה, קטון פטל טהור, Wild פטל קטון מכיל גם קלפ תמצית, תה ירוק פוליפנול, ו חומץ תפוחים. נוסחא קניינית זה עשויה להיות הסוד האפקטיבי של קיטון הפטל הפרוע. נצטרך לבחון את החומרים ביתר פירוט בהמשך המאמר.

בעוד המספרים האלה אולי נשמעים מזעזעים, זה בעצם לא מפתיע שאנשים מודרניים נאבקים עם המשקל שלהם. לעומת לפני מאה שנה, האדם הממוצע נחשף רעלים רבים ומזונות מעובדים, אשר יש תופעת לוואי מצערת: הם עלולים למעשה לגרום לגוף לאגור שומן. אנחנו בולעים מאה כימיקלים ביום, וללא ספק יש אלה השפעות על ההורמונים שלנו, כמו מחקרים שונים הוכיחו. זה כמעט בלתי אפשרי להימנע ממזונות מעובדים לגמרי, או כדי להגן על עצמך לחלוטין מכל הכימיקלים של האדם בסביבה. אז מה אנחנו יכולים לעשות כדי להחזיר את הגוף למצב ומשקל בריא?

המאמצים של דיאטה מסורתית עלולים רק להחמיר את הבעיה. למרות כל הכוונות הטובות ביותר שלך של הפחתת צריכת השומן להכות הכושר בתדירות גבוהה יותר, ייתכן שעדיין לא רואים את התוצאות הרצויות. כשאתה לשלול את המערכת של קלוריות, התגובה הטבעית של הגוף היא להיכנס למצב הישרדות, נתלה כל קלוריה יקרה ואחסון אותו כשומן. כשאתה דיאטה בדרך המסורתית, הגוף שלך באופן טבעי מניח שאתה רעב – ומנסה לעזור לך על ידי אחסון אנרגיה כשומן, ליום סגריר! המפתח למציאת תוסף הרזיה שיכול לנטרל את זה, הוא לזהות אחד שיכול “לאפס” השומן לאחסון של הגוף שלך נטיות. בהתבסס על מחקרים, נראה כי זה מה קטון פטל הוא מסוגל לעשות.

האם יש תופעות לוואי אפשריות?

קשה לומר כמו יצרנים רבים יש גרסה משלהם של נוסחה זו. כמה להוסיף מאפייני שריפת שומן מיותרים כגון ממריצים נוספים או קפאין. כמה מותגים שעלו הכוללים קפאין נוסף יש לשקול בזהירות כדי למנוע תופעות לוואי אפשריות. הוספת קפאין למוצר הרזיה אין צורך ומותגי תפקוד אלטרנטיביים יכולים לממש מטרה זו לקרות. גורמים חשובים נוספים שיש לקחת בחשבון הוא אם המותג מגיעים ממקור מוצק.

כמו כן בשל האופי של דמיון מוצרים זה עם synephrine, קיימת אפשרות לכך להוביל עצבנות ואת קצב לב מוגבר. אמנם לא מחקרים לכך עדיין יש כמה עדויות אנקדוטליות להציע זה עשוי להיות גורם. לכן מעלה את האמונה כי יש להקל לתוך מוצר זה כמידע יותר עדיין נדרש חוות דעת אחראית.

מותגים אחרים עשויים רק להציע פטל קטונים בתור לעמוד לבד ואז הוא הופך להיות חשוב להבין את איכות תהליך הייצור. לדוגמא מותגים מסוימים אינם מגיעים ממתקן GMP מוסמך, GMP כלומר תהליך הייצור כבר נתפס קרקע בטוחה לעיבוד. זה יכול להיות מסובך צורך לחקור את המוצרים הטובים ביותר הכוללים מרכיב זה.

כאשר מסתכל על אחד המוצרים הכי המדורג יכול להעיד ממקור טוב של תוספת חינם תופעת לוואי.

התוצאות שלי עם פטל קטונים?

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כדי לוודא שאתה למקסם תוצאות ההרזיה שלך עם תוסף זה הוא לוודא שאתה קונה מוצר קיטון פטל מעולה. כפי שצוין קודם לכן יש הרבה מותגים כי ייפלו קצר מסיבות שונות. זה רק הגיוני כי כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר אתה צריך להשתמש את המוצר הטוב ביותר. אינדיקציה טובה כי קיטון הפטל בחרת הוא מוצר נהדר הן אם הם כל תוסף הטבעי גרידא.

דרך נוספת כדי למקסם את התוצאות שלכם היא פעילות גופנית ותזונה בקביעות. זה אולי נשמע מוזר, אבל עובדה היא נפוצה כי תוספי ההרזיה ביותר לא רק לעבוד בכוחות עצמם. החלק “נס” של תוסף קורה רק כאשר אתם בדיאטה להתאמן יחד עם נטילת המוצר. לכן מוצרים אלה הם תוספים שנקראו. קטונים פטל להיות הפקה מרב היתרונות שלהם אתה צריך להיות גם אכילה בריאה ופעילות גופנית, לפחות מדי פעם.

דרך שלישי כדי למקסם את התוצאות שלך הוא לקחת את המוצר על בסיס קבוע. משטרי הדיאטה והפעילות גופניים הטובים יעילים רק אם אתה מקבל לשגרה לעשות אותם, ולקיחת קיטון פטל אינה שונה. איך במוסף אמור לעבוד אם אתה לא לוקח את זה כל יום? הקפד לבצע זמנים המתאים לעקוב אחריה כדי לוודא שאתה נשאר קבוע עם המינונים שלך.

קבל פטל קטון עכשיו!

האם זה בטוח?

בעקבות פסילת תוספי קטון פטל בבריטניה על ידי הסוכנות לתקני מזון, חששות צמחו לגבי איך בטוח המתחם הזה הוא. הנה מה שאתם צריכים לדעת:

אין תופעות לוואי ידועות
תמצית פרי נחשבת בטוחה לשימוש

קטונים פטל FDA אושרו 1965 כמו תוספי מזון, המהווה אינדיקציה לכך שהם בטוחים לשימוש. עם זאת, חשוב לציין כי אין מחקרים חד משמעיים שנערכו על בני אדם התומכים בשימוש שלהם כמו תוספי הרזיה.

זאת; אין תופעות לוואי ידועות כי מצאו עם קיטון פטל, במונחים של שימוש המרכיב לירידה במשקל.

אין לכחד את נפלאות הנפלאות של קיטון פטל. תרכובות אלו אינן אמרו רק כיעילות הרזיה, הם גם תורמים להורדת רמות סוכר בדם וכן להגביל הזדקנות, בשל התכונות אנטי-אייג’ינג שלו.

מחקרים פטל קטונים

המחקרים אשר בחנו את היעילות של קטון פטל (ר.ק.) הרזיה בוצעו רק בעיקר על בעלי חיים. אין מחקר אנושי בפועל על מוצר זה.

לכן, לא לקחת את התוצאות הללו כפי מושלמים המשקפים איך זה יעבוד על בני אדם. תמשיכו לקרוא סקירתנו, ואתה תלמד יותר על המחקר מאחורי תוספת קטון פטל.

מחקר בעכברים זכרים זה נבדק האם RK למעשה לשפר ליפוליזה (בפירוק שומנים) או לא. המחקר הראה הוא רמות אדיפונקטין הועלו ואת המטבוליזם של הנבדקים הואץ.

מחקר שונה, שבוצע על עכברים, בדק את הפעולה אנטי-שמנים של RK. עכברים חולקו לקבוצות. אחת קיבלה דיאטה משמין; והשני קיבל קטון דיאטה בתוספת פטל אותה.

התוצאות הראו כי שני הקבוצות של עכברים עלו במשקל. קיטון פטל קבלת הקבוצה הרוויח פחות מזו אשר רק אכלתי מזון בריא. זה מוכיח שאתה לא יכול לצפות לנס אם אתם אוכלים באופן לא בריא וגם לא לממש.

לבסוף, המחקר הצליח להוכיח כי קטון פטל הוא מוצלח בהפחתת השומן מהכבד ושיפר את הפונקציות חמצון בעכברים אשר נבדקו.

ובכל זאת, אנחנו צריכים לקחת את כל התוצאות הללו עם גרגר של מלח. ראשית, אלהיך נתן העכברים מינונים גבוהים מאוד של תוספת קטון פטל. זה יהיה מסוכן מאוד עבור אדם לצרוך מינונים גבוהים כמו. שנית, אנחנו לא יכולים להסתמך על תוצאות חיה-מבחן.

על מנת שתוכל לשקול כל דבר מוכח, אנחנו צריכים במחקרים בבני אדם.

מחקר אחר

מחקר אחר נערך בשנת 2013 על ידי המרכז למדעי בריאות יישומית באוהיו, ארה”ב הם ערכו מחקר 8 שבוע על התופעות ואפקטיביות של א-מרכיב רב (™ ומטבוליזם Prograde) תוספת עבור הרזיה. תוסף הרזיה טבעי זה מכיל פטל קיטון, קפאין, קפסאיצין, שום, ג’ינג’ר aurantium הדר.

70 נבדקים קבלו באקראי או תוספים או פלצבו. במשך 8 שבועות, הם ממוקמים על דיאטה מוגבלת קלוריות וקבלו הכשרה גופנית. הם בדקו באופן קבוע עבור שינויים בהרכב הגוף, לחץ הדם, ואת רמת הסוכר בדם.

45 מתנדבים הצליחו להשלים את המחקר. הקבוצה להשלים אבדה יותר במסת שומן, הקיפו מותנים, והיקף ירך בהשוואה לקבוצת הפלצבו. לא היו תופעות לוואי מן ערבוב מרכיבים שונים עם קיטון פטל.

החוקרים מסיקים כי עם תוכנית דיאטה ופעילות גופנית טובה, כדורי הרזיה פטל הן אפשרות בטוחה ובעלת ערך עבור אובדן שומן.

לחץ לקנות פטל קטון עכשיו!

סיכום

יש פטל קטונים קצת מחקר חדש ומבטיח לפרט כיצד המוצר עובד. יש כבר שיעור פחת שומן לא רק בבטן אלא בכבד וכן בחלק מהמחקרים רשמו. המוצר הוכרז להיות GRAS, מה שאומר שה- FDA הבטיח המוצר הוא “בדרך כלל מוכר בטוח”. הדבר מבטיח שהמוצר למיטב היכולות של גוף המנהל, לא הראה שום סימני אזהרה משמעותיים לתופעות לוואי. עם זאת אפשר עדיין צריך לבדוק עם הרופא של אחד כדי להבטיח שזה לא יפריע כל תרופה על פי דוחות מקוונים. כמו כן דמיון המוצרים כימי אחרת בגוף שהופך אותו חיוני עבור לקוח באופן מלא יודע מה לחפש מבחינת תופעות לוואי. למרות שלא מובטח יש את האמונה הכללית היו יכולות להיות כמה תופעות לוואי פוטנציאליות. השפעות פוטנציאליות מסוימות כוללות תחושה של קפיצה בקצב לב או אפילו תחושה של חרדה.

המוצר הנו חדש יחסית וזה לא להמריא כתחושת הרזיה עד בערך 2012. בהתחשב בעובדה זו היא אז דרושים כדי למצוא את מקור זכותם של מידע, ובגלל זה אתר בסקירה זו נוצר למעשה.

עם מספר מותגים המשווקים את המוצר הזה, שלקוח מתחשב צריך לשקול ביקורות ההיסטוריה וכמובן של חברה כמו אלה. כמו כן חשוב לקרוא את התוויות להבטיח את האיכות של התערובת או התמצית.

המוצרים דורגו הכי טוב עכשיו לאפשר גישה הטובה ביותר במוצרי הרזיה.

Elma Wulandari

Elma Wulandari

Elma Wulandari is an expert on diet, fitness, and nutrition who actively campaigns for a healthy lifestyle by proper workout routine.
Elma Wulandari
קנה עכשיו »