שימוש קטון פטל כדי לרדת במשקל – פטל סקירה

קיטון פטל הוא תרכובת משמשת כתוסף תזונה עבור מאפייני שריפת השומן שלה, הכוללים הגדלת שחרורו של הגוף של norepinepherine ו אדיפונקטין. הגדלת norepinepherine מעלה את הטמפרטורה של הגוף, אשר מתאפשרת עוזר לשרוף קלוריות ולהגדיל את חילוף החומרים. הגדלת הייצור של אדיפונקטין, הורמון שמוריד את רמות הגלוקוז, עשויה לשחק תפקיד במניעת קלוריות כדי להיות מאוחסנים כמו הגליקוגן. אנשים הסובלים מהשמנה יש בדרך כלל רמות נמוכות של אדיפונקטין, וזו הסיבה קטון פטל הוא אמר “לרמות את הגוף לתוך החשיבה היא דקה.”

פטל קיטון סווג על ידי ה- FDA הבטוח כמו בכמויות קטנות כתוסף מזון. למרות הסכום של קיטון הפטל הוא צפוי להיות הרבה יותר גבוה ב גלולת הדיאטה מאשר מזון שאליו הוא הוסיף, נוכל עדיין מניח אותו הוא בטוח יחסית. עם זאת, היינו ממליצים לך להתייעץ עם רופא אם תבחרו לקחת פטל קטון אם הינך בהריון או שיש מצב קיים מראש. רצוי גם לבדוק כל מרכיבים נוספים עבור כל דבר שאתם אלרגיים כמו פטל הקיטון הוא לעתים קרובות לא נמכר בצורה טהורה, עם מעורבויות מרכיבים אחרים.

מאז בסכום של קטון טבעי המצוי natually ב פטל הוא נמוך מאוד, קטון פטל בדרך כלל מסונתז. מטבע הדברים חילוץ קטון יכול להיות מאוד יקר.

קיטון פטל זכה לתשומת לב ניכר בחודש פברואר 2012, כאשר התוספת הומלצה על אפיזודה של צג ד”ר עוז.

מהו פטל קטון פלוס?

קיטון פטל הוא תרכובת כימית נמצאת פטל, אוכמניות וחמוציות גם כן. תרכובת זו עשתה את דרכה אל העולם במשקל והיא נפוצה למדי בקרב תוספי תזונה.

קטון פטל הוא לא נמצא רק במוצרים הרזיה, זה יכול להימצא גם במזונות כמו תבלין ו סוכן ניחוח; זה כבר נעשה שימוש במוצרי קוסמטיקה וכן. התרכובת הכימית אחראית על מתן פטל ארומה הנהדרת שלהם. כמויות תמצית קיטון פטל טהורות נעות בין 1 מ”ג ל 4 מ”ג לכל קילו של פטל.

מהו קיטון?

עניין קטון פטל מגיע מהמילה “קטון” ואת הקשר בינו לבין דיאטה קטוגנית. דיאטה קטוגנית היא דיאטה דלת פחמימות שבו תוכל לאכול כמויות נמוכות של פחמימות וכמויות גבוהות של שומנים. בתורו, תשתמש שומן כאנרגיה.

מה הם פטל טוב?

רמות מטבוליזם הסוכר בדם שניהם ממלאים תפקיד גדול ביכולת של הגוף כדי לשפוך שומן.

בדרך כלל, כאשר מישהו מאבד משקל, הם מראים רמות גבוהות באופן משמעותי של אדיפונקטין. זה גם נמצא בכמויות גבוהות אצל אנשים בעלי משקל תקין, ופחות אלה הסובלים מהשמנת יתר.

למעשה, מספר מחקרים הסיקו כי רמות אדיפונקטין נמוכות לשים אותך בסיכון הרבה יותר לבעיות רבות בריאותיות כגון סוכרת מסוג 2, השמנה, ואפילו מחלות לב.

זה הוביל את החוקרים מאמינים כי הגדלת רמות אדיפונקטין עלולה להוביל לירידה במשקל אצל אנשים שצריכים להפחית ממשקלם.

מעוניין לבקר בחנות שלנו פטל קטון!

יתר על כן, זה גם אפשרי להעלות רמות אדיפונקטין ללא שימוש בתוספים. מחקרים מסוימים הראו כי רמות אדיפונקטין יכולות להגדיל באופן משמעותי עם פעילות גופנית. הם יכולים גם להיות מוגברים על ידי שתיית קפה.

מה אתה צריך לדעת על פלוס פטל קטון

פטל הקיטון Plus הוא תוסף המכיל מספר המרכיבים, שרבים מהם הם superfruits גבוה של נוגדי חמצון, אשר הוכחו קלינית כדי להגביר ולשמור על חילוף חומרים בריאים. עם זאת, רק פטל קטונים תמצית מנגו אפריקאי הן בכמויות מספיקות כדי השפעה משמעותית כלשהי. את שאר החומרים נמצאים בכמויות קטנות מדי סיכוי לעשות משהו.

כל המרכיבים הם טבעיים צמחונים ידידותיים ואינו גורם כל תופעות לוואי שליליות.

האם פטל קטון עבודה?

ייעודם של המוצר הוא להגדיל את שיעור התמוטטות שומן בגוף. זה משפר ליפוליזה שעוזר להגביר את ההשפעות של נוראפינפרין הורמון השומן הפסד. זה גם עוזר להגביר את חילוף החומרים לווסת את רמות הסוכר בדם. זה נקשר קטונים בגלל המבנה הדומה שלהם כמו זו של קפסאיצין נמצא בפלפל חריף, אשר שניהם להגדיל את חילוף חומרים. האמונה מאחורי זה היא כי קצב חילוף חומרים הבסיסי יהיה גדל במהלך היום מה שמוביל לירידת קלוריות נספגות. קלוריות פחתה אלה אז היפותטי להוביל לעלייה במשקל פחות. כמובן זה לא יהיה מספיק כדי לספק את ידע לקוח של כמה המוצר הזה יכול לעבוד. לכן נערך מחקר כדי לבדוק אם המוצר הזה היה להיחשב פונקציונלי.

היו מחקרים שנעשו על חולדות מעבדה אשר הואכלו בדיאטה שומן גבוה שקיבלו מינון עצום של פטל קטונים. החולדות שקיבלו את קטונים, חלה הפחתה של אחסון השומן בבטן ובכבד מאלו שלא קיבלו את המינון .. למרות שאין מחקרים בבני אדם בוצעו כמה חברות מציעות המלצות של לקוחות כדי להפגין יעילות.

מה אני צריך לחפש בעת רכישת פטל קטונים?

בגלל שיגעון קיטון הפטל הנוכחי יש המון ספקים צצים בכל המקום. זה נהדר עבור קידום יכולות רבות עוצמה של המוצר, אבל זה רע עבור אנשים שאינם מבצעים את מחקרם הראשון. האינטרנט מלא של עבריין מנסה לעשות כסף מהיר עם תוספים מזויפים על ידי לפדות על הפופולריות של קיטון פטל.

ישנם מוצרים אמינים בחוץ, אבל הבעיה היא קיטון פטל, בכל הצורה הטבעית שלהם הטהורה, הם יקרים מאוד. כדי להפוך את התוספת זולה, ובכך לספק אותו לקהל רחב יותר, הרבה ספקים מוצאים דרכים לקצץ בעלויות (אשר בסופו של דבר להוביל לזילות המוצר). כמה חברות הם מתמזגים המוצר עם קפאין וחומרים נוגדי חמצון אחרים, כמה חברות הם יוצרים את המוצר סינטטית במעבדה, ואחרים פשוט שחיקה עד פטל לאבקה ו קוראים לזה היום. ישנן סיבות שונות מדוע כל השיטות האלה לא בסדר, אבל העיקר הוא לדעת כי כל אחד מהם יפיק מוצר זה הרבה פחות יעיל מאשר כל קטון פטל טבעי טהור.

אתה תמיד צריך לבדוק היכן תוספת קטון פטל כבר מיוצרים. יש מדינות שונות בחוקים שונים ששולטים על הייצור של תוספי בריאות. יש מקומות מסוימים יותר חוקי ייצור קפדניים יותר ממדינות אחרות. ארצות הברית של אמריקה, למשל, היא מפורסמת חוק הייצור הנוקשה יותר שלה. אז מוצר מיוצר באמריקה יש יותר אמין לגבי האפקטיביות וביטחון. יתר על כן, תוספי מזון טבעיים שנעשה באמריקה יש לעבור בדיקה יסודית. אולי הבחנת האותיות “גוליבר” על התווית של המוצר. מכתבים אלה מתכוונים ייצור נאות, וזה מראה כי טוב ספציפי חווה ועבר בדיקות מקיפות המבטיחות ברמה של המוצר.

קבל פטל קטון להזמין עכשיו!

כדי להימנע scammed, במיוחד בעת החיפוש באינטרנט, אתה צריך להיות מחפש עסק מכובד. בדוק את מעמדם עם המשרד לשיפור עסקים ואתרי אינטרנט דירוג אחר. בדקו אם יש להם רקורד מוכח ואם יש להם ביקורות חיוביות מאנשים רגילים בדיוק כמוך. ולבסוף, לבדוק אם החברה נותנת ערבויות כמו החזר מלא אם אתה לא מרוצה.

תופעות לוואי קטון פטל

פטל קיטון סווג על ידי ה- FDA הבטוח כמו בכמויות קטנות כתוסף מזון. למרות הסכום של קיטון הפטל הוא צפוי להיות הרבה יותר גבוה ב גלולת הדיאטה מאשר מזון שאליו הוא הוסיף, נוכל עדיין מניח אותו הוא בטוח יחסית. עם זאת, היינו ממליצים לך להתייעץ עם רופא אם תבחרו לקחת פטל קטון אם הינך בהריון או שיש מצב קיים מראש. רצוי גם לבדוק כל מרכיבים נוספים עבור כל דבר שאתם אלרגיים כמו פטל הקיטון הוא לעתים קרובות לא נמכר בצורה טהורה, עם מעורבויות מרכיבים אחרים.

למה זה חם!

מלבד העובדה שאם משהו מקבל שהוזכר על אנשים בטלביזיה ממש ללכת ומערבבים משוגעים, יש כמה סיבות לגיטימיות יותר מדוע קיטון פטל טהור חם ברצינות עכשיו בעולם של ירידה במשקל.

בתור התחלה, זה אחד של כל הגישות הטבעיות רק כדי מיקוד ההפסקה במיוחד למטה והסרה של שומן בגוף. רוב הגישות אחרות ידועות כבעל השפעה ישירה של רקמת שומן הם מוצרים מסורתיים יותר המשלבים בשימוש הקיצוני של קפאין בניסיון להגביר את חילוף החומרים שלך באופן סינטטי.

הבעיה העיקרית עם זה היא כי הגוף שלך לא אמורה לתפקד עם כמות גדולה של הווה קפאין ולכן התוצאות צפויות להיות זמני בלבד. ברגע שזה דמוי איך להסיר את הקפאין ביעילות רבה יותר, אתה תראה רמה ב הפחתת שומן כוללת.

קטונים פטל לעבוד עם הגוף כדי להגדיל את הכמות של אדיפונקטין מתחם המצוי באופן טבעי, אשר ממלא תפקיד חיוני פירוק רקמת שומן לפני המאפשר לך גוף להסיר אותו דרך הכבדה.

עד לסקירה את תמצית קפה ירוקה טבעית, אתה יכול להגדיל את היכולת של הכבד שלך כדי להסיר את הרקמה השומנית בחלוקה לפי אדיפונקטין.

כרגע, התוצאות של צורה חדשה זו של ירידה במשקל מראות שיעור הצלחה גבוה, עם רוב לקוחות ביצוע המעבר מן התוספים סינטטיים לאחד הזה.

מה הלקוחות אומרים

ישנם מספר גורמים אשר נכנסו בבחירה מה תוספת עובדת בשבילך, כמו שגרת תזונת אימון שלכם.

אז, בואו נלך הדבר הטוב הבא: לקוח ביקורות ביקורות חיוביות

“אני לא מאמין אלה באמת עובד … לפני 3 חודשים, התחלתי לקחת פלוס קטון פטל. הייתי כמעט 16 אבן. מאז, איבדתי כמעט 2 ו אבן חצי ואני לא יכול להיות מאושר על זה! אני קונה כמה עבור אחותי מדי “ראיסה -! בבריטניה

“לגמרי ממליץ. יתרון! אני כבר מאבד 3-4 קילו בשבוע צנחתי בגודל מכנסיים!” דולה ארה”ב

“אשתי סיפרה לי על פטל קטונים לאחר שצפה במופע ד”ר עוז. קנינו אספקה ​​לחודשיים את אמזון ואת כבר לוקחים שתי כמוסות ביום במשך ארבעת השבועות האחרונים. הם היו זולים ונשלחו מהר, וזה היה טוב. מאז, איבדתי אולי 5-6 קילו. אשתי איבדה כ 2-3. אני די מרוצה. לא בוצע שום תופעות לוואי ואני מרגיש נמרץ מדי יום. אני אשמור פרסום התוצאות שלי “דני -. בבריטניה

כפי שאתה יכול לראות, לא מעט אנשים לוקחים גלולות הרזיה קטון בקביעות ולראות תוצאות של ממש. כמובן, תוצאות אלה משתנים על גורמים מסוימים כגון מין, גנטיקה, ותזונה. עם עבודה קשה ומשמעת, זה צריך להיות אפשרי לרדת במשקל באמצעות כדורי הרזיה פטל.

כמובן, עם כל ביקורת פטל קיטון חיובית, יש כמה ביקורות שליליות.

קנה עכשיו פטל קטון!

סיכום

קיטון פטל יכול להאיץ את חילוף החומרים כדי לסייע לירידה במשקל, אבל חשוב לשלב אותו עם פעילות גופנית סדירה ותזונה מבוקרת קלוריות. יש אנשים למצוא תוסף זה עוזר להם להתגבר על רמת הרזיה. כמו תוספים אחרים להעלות את טמפרטורת גוף, קיטון פטל עלול רק להיות יעיל באופן זמני. כל ההרזיה המושגת תדרוש תכנית תחזוקה בריאה.

אם יש לך בעיות רפואיות, עדיף לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת תוסף תזונה זה.

Elma Wulandari

Elma Wulandari

Elma Wulandari is an expert on diet, fitness, and nutrition who actively campaigns for a healthy lifestyle by proper workout routine.
Elma Wulandari
קנה עכשיו »