Forskolin עבור ביקורות איבוד שומן – קנה Forskolin

הפופולריות של forskolin הטהור זנקה בשנה האחרונה או שתיים. זה נכון כי תוספת זו מהווה חידוש של השוק – וכי לא הרבה אנשים בתרבויות המערביות יודעים על זה או יודעים איך להסביר את הדרך שבה זה עובד כאשר מעוכל אל תוך הגוף.

האמת היא, שיש כל כך הרבה נוסחאות הרזיה, גלולות ותמציות בשוק תוספת, לא משאירים לחלל קטן עבור תגליות חדשות ונוסחאות בחוץ. עם זאת, forskolin אינה תגלית חדשה – זה רק תמצית בעולם המערבי מעולם לא הציג לפני. ברפואה איורוודית המסורתי בהודו, זה כבר בין תרכובות צמחיות מובילים לשמירה על אורח חיים בריא להדוף מחלות רבות.

אנשים רבים דווקא לערבב את ההשפעות של forskolin עם היתרונות של cambogia Garcinia, שהן שתי תוספות ומוצרים דומים של הטבע. מאז ששניהם שואפים על ירידה במשקל, והשפעתם זהים מעט. עם זאת, forskolin שונה בהיבטים רבים אחרים.

מה שחשוב לכולם הוא להבין מה forskolin בעצם הוא – ומה ההשפעות זה יכול להיות על ירידה במשקל. לצורך העניין, אנחנו מתחילים עם הרקע והשורשים שלה.

מהו Forskolin?

Forskolin הוא תוסף תזונה טבעי כי כבר זמן רב בשימוש ברפואת אסיה לטיפול במגוון של מצבים בריאותיים שונים כולל נדודי שינה, עוויתות, לחץ דם גבוה לב ומחלות ריאה.

תוצרת מן השורש של צמח זה הוא ממשפחת השפתניים שנקרא forskohlii Coleus, המחקר מצביע על כך forskolin יפעלו למי נאבקו כדי לשמור על משקל בריא בעבר על ידי סיוע הרזיה שריר הבניין.

לחץ לקנות Forskolin עכשיו!

Forskolin הוא מרכיב פופולרי המשמש רבים תוספי תזונה שונים ניתן למצוא באמצעות קמעונאים בריאות מהימנות באינטרנט ובחנויות הבריאות המקומית שלך. כמו צמח טבעי, forskolin הוא מועדף על ידי רבים אשר מחפשים דחיפה פשוטה תכנית ההרזיה שלהם כי הוא בטוח ויעיל.

מצרכים של Forskolin

נאמר לנו כי Pure Natural Forskolin מכיל “100% רכיבים טבעיים” ו על התווית של המוצר, אנחנו הודענו כי הוא מכיל ’20 forskohlii Coleus%.” עם זאת, אין מידע על החומרים המרכיבים את 80% הנותרים. אז איך אנחנו יכולים לדעת שזה “100% טבעי”?

forskohlii Coleus הוא צמח מקומי אסיה ממשפחת מנטה אשר טען לגרום לירידה במשקל. עם זאת, כפי שציינתי בסקירה הקודמת שלי של הונאה הרזיה Caldoxin, forskohlii Coleus לא לגרום לירידה במשקל. במקום זאת, היא רק עוזרת לעצור במשקל נוסף. [צמח השדה] במילים אחרות, אתה מאבד משקל באמצעות דיאטה ופעילות גופנית, אז להשלים עם Forskolin כדי להפחית את הסיכויים של החזרת כי איבד משקל. עם זאת, יש לציין כי אין עדויות רבות המוכיחות כי Forskolin יש יתרונות הרזיה.

האם זה באמת עובד?

יש כבר הרבה הצטברות באינטרנט, כמו גם את הטלביזיה על שורש צומח המכונה Forskolin. אישים טלוויזיה כגון ד”ר עוז המליצו השימוש בחומר זה, מה שהופך הצהרות כי זה יסייע לאנשים שמחפשים להיפטר מסת גוף מוגזמות. זה הוביל מוצרים רבים שיופקו עם המרכיב הזה, ומכרת דרגים שהיו עד לא מזמן, אפילו לא חשב על להיות מסוגל הושג.

למרות זאת, גדל ההורים שלי אמרו לי לא להאמין מה שאני שמעתי על הטלוויזיה. עכשיו אני מבוגר אני מבין את זה לחול על צורות אחרות של תקשורת, כמו גם, כך בידיעה כל ההייפ סביב זה, אני לא יכול לעזור אבל להיות סקפטי. דברים שנראים ניסים קרובות פעמים להספיק להיות באמת מופלא.

אם מנוהל בצורה הנכונה, יש פוטנציאל המרכיב הזה כדי לסייע בניהול משקל. זאת הדרך הנכונה לקחת תוסף זה הוא בין אם באמצעות אינהלציה או לווריד. כשזה נלקח דרך הפה (כפי שהיא באה בדרך כלל גלולות דיאטה) ההשפעות אינן ידועות להיות קיים.

היה מחקר שנעשה על Forskolin, שבו היו 15 גברים בעלי עודף משקל אשר לקחו את החומר למשך תקופה של 12 שבועות. שיפורים שהם בכל זאת רואים, ירידה במסת שומן, התעצמות של רמות טסטוסטרון ושקיעה בולטת אחוז השומן בגוף. עם זאת ירידה במשקל לא התרחשה.

למרות זאת, זה לא מנע את האוהבת של ד”ר עוז וחברות הגלולה דיאטה אחרות כמו סימון חומר זה ככלי עזר דינמי עבור הרזיה. זה מטעה לומר זאת, אבל מה שהם עושים הוא מילת עותק השיווק שלהם בצורה מסוימת כדי לגרום לזה להיראות כמו זה עשוי לעשות משהו כי זה באמת לא. עם זאת, הקשר הוא מספיק כדי לגרום לאנשים לקנות אותו לאנשים להרוויח כסף למכור את זה, כי זה כל מה שחשוב.

להשיג יתרונות איבוד שומן

המפתח העיקרי נהנה מרב יתרונות של שימוש התמצית טמון באיכות של התמצית אתה משתמש. על פי המחקר, את המוצרים הטובים ביותר חייב לכלול 10 עד 20 אחוז Forskolin טהור בהרכב שלהם אם אתה לקצור רווחים משמעותיים ממנו בנוסף לכך, אתה צריך לזכור כי למרות התוצאות ממחקרים עולה כי הגלולה יכול עובד מספיק טוב בפני עצמו, בסוף היום זה עדיין תוסף תזונה יש הרבה שאתה יכול, וצריך, לעשות כדי להגדיל את האפקטיביות שלה. שני דברים אלו כוללים;

לחץ כאן Forskolin להזמין עכשיו!

– פעילות גופנית סדירה: כפי שהוזכר קודם לכן, התוספת יש את ההשפעה הכוללת של הגדלה היא היווצרות זיכרון ופעילות הסלולר. אז בתקופת הטיפול, את הדחף להיות פעילים ופעילות גופנית על בסיס קבוע צריך לבוא באופן טבעי. כפי שאתה בוודאי יודע עד עכשיו, הדרך המהירה ביותר להגיע תוספי הרזיה להשיג המטרה הסופית שלהם היא על ידי פעילות גופנית באופן סדיר. שוב העובדה התמצית כבר הצביעה כטיפול יעיל עבור מחלות לב אומרת שאתה עדיין יכול להתאמן בזמן תחת הטיפול כשם בנוחות.

– חששות תזונתיים: אם אתה לוקח Forskolin ועדיין לוקח גלולות דיאטה כי הם אחראים לעליית גוף שומן אז אתה בעצם פועל נגד מטרות משלך מאמצי ההרזיה שלך יכול להוכיח מועיל. הטיפול חייב להיות מלווה הרגלי תזונה אחראי שמשמעותו כי הם אוכלים מזון בריא בשבילך.

– מינון: זה קל להיסחף ולחשוב כי מעל הצריכה של תוספת יכולה להאיץ את תוכנית הרזיה. עם זאת, מקבל את המינון הנכון של התוסף חיוני בהשגת התוצאות הנכונות.

תופעות הלוואי

מה שמביא אותנו אל תופעות לוואי פוטנציאליות. אמנם לוקח forskolin, אתה עלול להיתקל hypotesion, המהווה לחץ דם נמוך. אתה עלול להרגיש סחרחורת כאשר אתה עומד למעלה או בדרך כלל מרגיש חלש ועייף לאורך כל היום. אתה עלול להיתקל גם טכיקרדיה, שהוא קצב לב מהיר. אם אתה בריא, זה לא הרבה דאגה הית כפי שהוא אמור להתפוגג; עם זאת, זה יכול להיות מפחיד בהתחלה.

Forskolin גם כבר ידוע להגדיל חומצה בקיבה, אשר עלול לגרום לך להרגיש חולה. אם יש לך כל התופעות הללו, אתה צריך לקצץ המינון שלך. שוב, אני צריך לשוב ולהזכיר כי אתה לא צריך לקחת את זה כתוספת אם כבר יש לך בעיות עם לחץ הדם שלך, קצב לב, או אם יש לך אולקוס. Forskolin יכול להיות גם אינטראקציה רעה עם התרופות אתה כבר לוקח. אשפוז לא עוזר לבריאות של אף אחד כך למצוא שדרת הרזיה שונה. אם אין לך תנאים אלה, אם כי, רק להקשיב לגוף שלך כדי למצוא את מה הסכום המתאים לך.

כיצד זה עוזר לירידה במשקל?

Forskolin פונקציה על ידי הנעת התרסקות תאי שומן על ידי התרמוגנזה המגבירה את קצב חילוף החומרים ולסייע לך לשרוף שומן מהר. הלב יעבוד מהר יותר קשה יותר כדי להזרים דם על ידי הגוף, עם כלי הדם להתרחב כדי להכיל את הדם זורם על ידם. Forskolin משנה חומה ומניעה את הגוף להתחיל לקרוס והסרת תאי השומן העיקש. תמצית forskolin Pure מגבירה רמות monophosphate אדנוזין מחזוריות בגוף, מופע אחראי לביצוע תקשורת הנוירוטרנסמיטר ותא. בבדיקה רפואית מסוימת, גברים עודפים משקל והשמנה הציגו רמות cAMP עניות שעלולה להיות אינדיקציה לגבי השאלה מדוע שומן יכול לשהות בעיה עבור מספר גדול של אנשים. ההשפעות של forskolin על הרזיה טבעיות, בטוחות ומבטיחים. זוהי תוספת כפולה טובה לירידה במשקל שמשנה את הגוף כדי שריפת שומן באמצעות דיכוי תיאבון מזונות ירגישו שיהיה מאושר זמנית נלחמים על יכולתו של הגוף לייצר כמות בלתי רצויה של שומן בגוף.

מִנוּן

המינון המומלץ Forskolin משתנה בהתאם לשימוש טיפול. המינון המוצע הוא בין 25 לבין 60 מ”ג ליום של המתחם הפעיל דרך אחד כדי שלוש מנות. רוב התוספים מכילים עצמת 10 עד 20 אחוזים, כך לבסס המינון שלך על רמת העצמה של המוצר אתה משתמש. לקבלת הטבות nootropic, משתמשים מראים באופן מזדמן בין ימי 50-60 מ”ג של המתחם הפעיל את התוצאות הטובות ביותר.

ללימודים ולמחקר

היו לא נעשו מחקרים רבים על מנת להוכיח forskolin. היו רק שני נעשה על בני אדם, והם סותרים תוצאות. מחקר Forskolin המצוטט ביותר שנעשה על ידי מיכאל פ גודאר, בראד ג’ונסון א, ו סקוט ר ריצ’מונד בשנת 2005. הם חקרו 30 גברים שמנים. 15 קיבלו forskolin ושאר קיבלו פלצבו. המחקר הראה כי הגברים הנתונים forskolin היו שינויים משמעותיים אחוז השומן בגוף שלהם מסת שומן. אז, בקיצור, זה עבד. במחקר השני, הנבדקים היו 19 נשים עם עודף משקל בינוני בגילאי 18 ו 40. במחקר זה, לא היו הבדלים משמעותיים בין קבוצת הביקורת והקבוצה שקבלה forskolin. מאחר ואין הרבה מחקרים מצומצמים, התוצאות אינן חד משמעיות. זה יכול להיות כי התוספת יעילה יותר על גברים מאשר נשים, או שזה יכול להיות צירוף מקרים או פגם באחד הניסויים. עד מחקר נוסף נעשה, אין דרך לדעת בוודאות. כך או כך, הרבה אנשים משתמשים forskolin ויש הרזיה מוצלחת עם זה.

ביקורנו חנות Forskolin עכשיו!

סיכום

Forskolin מציע אתר מבריק ונוצץ עם טענות רבות של אותו להיות מסוגל לתמוך במשקל בנוי לתלפיות. בעוד באתר מופיע לגיטימי, על פי חוות דעת של לקוחות החברה אינה כנה על שיטות העבודה שלהם. אחת יש לשלוח פרטים אישיים כגון פרטי כרטיס האשראי שלהם ואין הודעה לאחר עומד לבטל. רק חבוי באתר יש להזכיר את העובדה הזו. המשתמשים אמרו בעיקר שהחברה קשה להתמודד עם ושהם אינם מכבדים את כספם בחזרה ולחזור למדיניות. זו גרמה לרבים שיבחינו בחיוב אוטומטי פתאום על חשבון הבנק שלהם ללא אזהרה.

מומחי סקירתנו לנתח גלולות דיאטה מכל הסוגים, והם מצאו כי היעילים ביותר לירידה במשקל הוא Sletrokor. יש גלולת דיאטה זו מאפייני הרזיה חזקים עם השימוש בתמציות הצמחים שלה. הוא אינו מכיל חומרים משמרים, חומרי מילוי, קלסרים, צבעים, או ממריצים רצויים. זה עוזר להגביר את חילוף החומרים, לשרוף שומן ולשפר את הבריאות הכללית.

Sletrokor נעשית גם במתקן GMP מוסמך כדי להבטיח איכות שגרתית של החומרים המשמשים. המלצות וביקורות של לקוחות היו חיוביות בעיקר ממשתמשים שראו תוצאות הרזיה.

Elma Wulandari

Elma Wulandari

Elma Wulandari is an expert on diet, fitness, and nutrition who actively campaigns for a healthy lifestyle by proper workout routine.
Elma Wulandari
קנה עכשיו »